Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van egy külföldi (Nigéria)...

Van egy külföldi (Nigéria) srác aki akar venni tőlem vmit ha elküldi a pénzt nekem de én nem küldöm el amit vett akkor mivan?

Figyelt kérdés
Van egy külföldi (Nigéria) srác aki akar venni tőlem vmit ha elküldi a pénzt nekem de én nem küldöm el amit vett akkor mivan

2012. ápr. 24. 19:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Tapló, tipikus magyar hozzá állás. A magadfajta magyarok miatt kell szégyellnie magát a rendes magyarnak külföldön.

Remélem lebuksz és a tripláját verik le rajtad. Menny a sírba, nyomorult!!!!!

2012. ápr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11%

"Nyugodt lehetsz, hogy nem küld ő neked semmiféle pénzt.

Jó nagy balek vagy, hogy egy percig is bevetted ezt az ősrégi átverést.."


nem tudsz szöveget értelmezni, ő akarja átverni a külföldi srácot.

2012. ápr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:


hogy szopták meg páran??


kért egy bankszámlaszámot és oda küldené"


No, akkor olvasd el ezt is: [link]

2012. ápr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát ennyi tudatlant!!!! Nem hallottatok még a nigériai csalásról??? Olvassatok utána!

Ő akar átverni téged!!!

2012. ápr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"nem tudsz szöveget értelmezni, ő akarja átverni a külföldi srácot."


Szerintem meg te nem tudsz!

2012. ápr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ez egy jó móka lenne, menjél bele! Úgysem fog pénzt küldeni, hanem hamisít egy átutalási igazolást, és megírja, hogy gyorsan küldd a cuccot, mert hererákos a madárpókja, és azonnal kell neki! És különben is megfenyeget, hogy ha nem küldöd, rádszabadítja a Magyarországon dolgozó nigériai maffiát, akinek a vezére történetesen az ő unokaöccse.


Amit elérhetsz, hogy szívatod egy darabig. Ez azért jó, mert addig sincs ideje másokat átverni. És különben is iszonyat jó móka! :)

2012. ápr. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!