Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most olvasták le a villanyórát...

Gyuribacsika kérdése:

Most olvasták le a villanyórát, ugye évente egyszer és az előző évhez képest most számolják ki, hogy mennyivel fogyasztottunk többet vagy kevesebbet. A kérdés?

Figyelt kérdés
Ki is küldték az elszámoló számlát és csodák csodájára, most először mínuszba vagyok, tehát kevesebbet fogyasztottam a tavalyihoz képest. Na most, hogy hogyan fogják nekem ezt visszafizetni, csak mert fizetés módja : postai kifizetés -ez van írva, ezt meg nem értem mit takar?Logikusan ahogy más szolgáltató is szokta a következő havi számlából vonnák le a mínuszba lévő összegemet amivel kevesebbet fogyasztottam.Szóval hogy van ez?

2012. ápr. 27. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:

én most kötöttem szerződést az eonnal és nekem azt mondták, hogy olyan nincs, hogy a többletet "lehasználom", tehát, hogy annyival kevesebbet fizetek egy következő számlában.

tehát majd a postát ki fogja neked vinni a pénzt, és kész

2012. ápr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen? ilyen ,,maradiak" az e-on-osok ? Mert hogy ugye én is róluk beszélek, de ez eléggé elavult a mai világban szerintem.Nem ? Akkor tuti a postás fog jönni ? De a számla hétfőn jött, a pénz meg még sehol, mennyi az idő eltolódás?
2012. ápr. 27. 20:33
 3/3 A kérdező kommentje:
sehol senki?
2012. máj. 1. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!