Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hosszú hétvége, tényleg...

Hosszú hétvége, tényleg szegénység van?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt hallani hogy az összes szálloda megtelt és már nincs szabad szoba a hosszú hétvégére. Persze Magyarországon nagy a szegénység egyesek szerint. Akkor hogyan van tele az összes szálloda? Nem hiszem hogy csak az a szűk gazdag réteg lenne ott.

2012. ápr. 27. 21:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezt en sem ertettem soha. De ismerek olyant, aki a tüzelöre felretett penzeböl ment a csaladdal hajokirandulasra, aztan meg telen fagyoskodtak.
2012. ápr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Ez engem is bosszant. Nem az, hogy tele vannak a szállodák, hanem az, hogy mindenki sír-rí, h mennyire szegény. Az is, aki ott van a szállodában. Tedd fel a kérdést pár embernek: HOGY VAGY? 10-ből hány fogja azt mondani: köszönöm, jól, és hány kezdi jajbékolással? :( Magyarok.
2012. ápr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Úgy, hogy nagy a szakadék a gazdagok és a szegények között. Vannak nagyon gazdag emberek is, főleg a politika-közeliek. Nem feltétlenül konkrétan politikusokra gondolok, hanem olyan emberekre, akiknek bármi miatt ez a mostani "rendszer" kedvez. Ők nagyon hirtelen szédületesen meggazdagodtak.
2012. ápr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Akik tényleg szegények, azok garantáltam nem mennek szállodába most sem. Másrészt az, hogy minden szálloda tele van, nem jelenti azt, hogy mindenki odaköltözött hétvégére - mert sokkal kevesebb az összes szállodai féröhely, mint MO lakosságának a száma.


Meg mellékesen nem csak magyarok foglalták el a szobákat, azért sokan jönnek külföldröl is.

2012. ápr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen, de külföldön Május 1 nem ünnep és így külföldön nem is 4 napos a hétvége ezáltal. És nem hiszem hogy ennyien lennének azok akik tényleg gazdagok. Vagy csak fel van fújva ez a "szegénység van Magyarországon" valójában a magyarok igen jól élnek:))) Legalább is szeretnék ebben hinni hogy a magyarok többsége jómódban él.
2012. ápr. 27. 22:02
 6/14 anonim ***** válasza:
Színtiszta demagógia a kérdés.
2012. ápr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
a magyarok amugy mindig panaszkodnak,h nincs pénz.fenét nincs...szilveszterkor 4 helyen voltam,mindenhol elfogytak már a petárdák és nem adtak olcsón öket.erröl ennyit!
2012. ápr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
(Elsö vagyok. Hol nem ünnep a majus 1? Tudtommal a munka ünnepe nem magyar talalmany.)
2012. ápr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Külföldön is ünnep :)
2012. ápr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
Szerencsére a középosztály még van abban a helyzetben, hogy megengedhesse az itthoni hosszú hétvégézést. De ennek semmi köze ahhoz, hogy van-e szegénység az országban. Abból, hogy a szállodák tele vannak, ne azt a következtetést vond le, hogy nincs nagy szegénység. Van, csak az elesetteknek halk a szavuk. Csak az a hír, hogy tele a szálloda - az, hogy üres a tányér, már kevésbé.
2012. ápr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!