Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hány hét kell ahhoz hogy a...

Hány hét kell ahhoz hogy a 5ös lottó nyereménye 5milliárd körül legyen?

Figyelt kérdés
Ha most 3200 millió Ft.

#lottó #szerencsejáték.millió
2012. máj. 8. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi szelvényt vesznek, az azokból befolyó bevételtől függ a növekedés.
2012. máj. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, rongyos 3 milliárdért én sem teszem be a lábam a lottózóba, na de az öt milliárd... Az már döfi!
2012. máj. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De jó hogy ezen az oldalon mindig az ember kérdésére válaszolnak!

Meg külömben is nem tudom hol írtam olyat hogy szaros 3 milliárd meg hogy azért nem játszok stb...

2012. máj. 8. 21:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Minding vannak ilyen emberek, egyesek a való életbeli frusztrációikat itt vezetik le.
2012. máj. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább rajtatok mint a családomon.... nem igaz? TROLOLOLOLO :D
2012. máj. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igazából az a szomorú ebben, hogy ha lenne boldog családi életed, akkor nem a gép előtt vernéd magad. Szóval annyira nem voltál vicces, de nyilván humorosan próbálod felfogni a saját helyzetedet.
2012. máj. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyilván nem tökéletes, de ettől még megpróbálom nem rajtuk levezetni a feszültséget. Egyébként nem verem magam a gép előtt, nem vagyok sem emós, sem mazochista. És fikarcnyit sem tudsz rólam szóval nem kell itt játszanod a nagy pszichiátert. A kérdezőnek meg csak annyit, hogy hol utaltam én arra hogy azt írta volna hogy szaros 3 milliárd? Ha jól emlékszem én rongyost írtam, de hál istennek nem kell az egyébként elég jól működő memóriámra hagyatkozni, hanem egyszerűen vissza kell olvasni pár hozzászólással. De most komolyan, itt mindenki hülye? :)
2012. máj. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Hát igen, rongyos 3 milliárdért én sem teszem be a lábam a lottózóba, na de az öt milliárd... Az már döfi!"


Elég erős utalás!

2012. máj. 9. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!