Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Volt már nagy szerencsétek...

Volt már nagy szerencsétek Vaterán?

Figyelt kérdés
Hogy nagyon értékes dologt sikerült olcsón megszerezni? Vagy azért mindig van valaki aki tud hogy mit ér? Főleg (régebbi) elektronikai cikkekre gondolok.

2012. máj. 9. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Elektronikai cikkeket nem vásároltam ott. De a lakást vateráról rendeztem be: több olyan bútort vettem, amik nem voltak valami szépek, de jó alapanyagként szolgálnak, egy kis felújítás után senki meg nem mondja, hogy az étkezőgarnitúrát pl. 2 ezer Ft-ért vettem. Persze még 5 ezret ráköltöttem, de most már nagyon tuti, mint az új :)
2012. máj. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagy szerencsétlenségeim voltak a Vaterán. Eladó vagyok és láttam hogy nagyon mennek ezek az 1Ft-os aukciók, hát én is indítottam egy csomót. Szinte minden a beszerzési ár alatt ment el de volt hogy 6000Ft-os új nadrágot adtam el 300 Ft-ért.
2012. máj. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vettem egy bútort 30e+ szállításért. 2 héttel később látom hogy ugyanolyan bútor 3*os áron kelt el, mint amennyiért én vettem.
2012. máj. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet nagy szerencséje az embernek, de ahhoz egy kis szakértelem is szükséges az adott tárgykörben - meg sokszor az eladó mujasága. Nincsennek véletlenek - van aki néhány amatőr fotó alapján is tudja mit érdemes megvenni és mit nem.
2012. jún. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!