Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Két terméket rendeltem egy...

Két terméket rendeltem egy webáruháztól, és az egyiket, de csak az egyiket vissza szeretném küldeni. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Bevallom, kicsit szégyellem és baleknak érzem magam emiatt, de világító jégkockát szerettem volna rendelni, és megláttam, hogy vannak világító lufik is. Szinte izgalomba jöttem, és rendeltem egy csomag világító lufit a jégkockák mellé. Másnap, kiábrándulva rájöttem, mekkora baromság ez, ennyi pénzt kiadni "világító lufik" miatt, és hívtam az ügyfélszolgálatot, hogy módasítsam a csomagomat, de közölték velem, hogy már a futárnál van, így a legtöbb, amit tehetnek, hogy visszakérik a csomagot. Ebben meg is állapodtunk, de másnap, hazaérve látom, hogy már valaki átvette a csomagot, amit a futár mégiscsak kihozott.

A lufik bontatlanok, érítetlenek, és azóta is lelkiismeretfuralásom van emiatt.

Kérdésem az, hogy a két napja megérkezett csomagból csak a lufikat visszaküldehetem a webáruháznak, és ők vissza is fogják vizetni az árát? Van ehhez jogom?



2012. máj. 11. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
8 napon belül elállhatsz a vásárlástól, indoklás nélkül, úgyhogy igen. Nézd meg az oldalukon
2012. máj. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez az oldalukon is szerepel. Viszont én nem a teljes vásárlástól szeretnék elállni, csak az egyik terméktől.
2012. máj. 11. 19:52
 3/4 kiflitolvaj ***** válasza:
100%
Ezt velük kell egyeztetned, biztosan visszaveszik, de a postaköltséget neked kell állnod.
2012. máj. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden egyes termékre külön-külön érvényes a 8 napos elállási jog. Minden további nélkül visszaküldheted a lufikat, és megtarthatod a jégkockákat.
2012. máj. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!