Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nagyimtól maradt rám jó...

Nagyimtól maradt rám jó néhány arany nyaklánc, szerintetek? Pesten jobb?

Figyelt kérdés

Nagyimtól maradt rám aranynyaklánc, aranyfülbevaló, és arany gyűrű is. nem horok aranyat, és csak 1-2-t akarok megtartani nagyim emléke miatt, de nem szeretem az aranyat.


Eladnám, vidéki vagyok (Vas megye) de azt mondják hogy Pesten jobb árért tudom eladni. Vagy már Szombathelyen is.

3,5 hónap múlva biztosan Pesten tanulok tovább... várjak vele, míg elmegyek pestre, és ott adjam el mert ott jobb árat kapok, vagy adjam el itt vidéken?


Vaterára nem akarom feltenni, sem netre egyáltalán. Ilyen kommenteket légy szíves ne írjatok.


Várjak míg felmegyek Pestre mert ott tényleg jobbak a törtarany árak? (kell majd a pénz, hiszen fősulira/egyetemre megyek.... )


2012. máj. 14. 17:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem laksz messze Szombathelytől, hivatalos engedéllyel rendelkező felvásárlók ott is adnak érte annyit, mint Pesten. De azért nagyon vigyázz, mutasd meg több helyen. Ha a nagyié volt, lehet, hogy nemcsak arany-értéket képvisel, hanem már régiségnek is számíthat. Egy arany ékszer minél régebbi, annál többet ér. A helyedben egy darabot bevinnék egy komoly, biztonságos zálogházba, megkérdezném mennyit tudnának adni érte. De nem adnám be, ezt csupán azért tenném, hogy az értékéről információm legyen.
2012. máj. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!