Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szakmai gyakorlat, szakdolgoza...

Szakmai gyakorlat, szakdolgozat, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Végzős egyetemista vagyok, most írom a szakdolgozatomat.

A témám a tanszéken szinte egyedülálló, hiába adták ők a tématerületet, nem tudnak szinte semmiben segíteni. A szakmai gyakorlatos cég szintén nem tud hozzászólni. (Tőlük kaptam a konkrét témát a tématerületen belül.)

Ma felhívtam a céget, hogy lassan végzek a vizsgaidőszakkal, mikor kezdhetek náluk? Egyelőre még nem tudják megmondani, jövőhéten még beszélünk. Ez még oké is lenne, azonban nem éreztem rajtuk, hogy tudnák, mit fognak velem kezdeni, miről fog szólni a szakdolgozatom. (Ennek ellenére elvállaltak.)

Szóval most adott, egy cég, ami nem tudja mit fog velem kezdeni, plusz egy tanszék, akik szintén nem tudnak semmit segíteni. Mindenki azt várja, hogy oldjam meg ezt a problémát. A tanszéknek az eddig munkám nagyon tetszik, és várják a folytatást. Ügyes vagyok és okos, megoldom én. Ez mind nagyon hízelgő, de most tényleg nem tudom mit csináljak. A cégnek szerintem inkább útban leszek, pedig fontos lenne a segítségük, mivel nélkülük nem lesz kész a szakdolgozatom. Más cég nincs viszont, aki ezzel foglalkozik.

Most mihez kezdjek? Hol verjem az ajtót, hogy segítsenek?

(Nem szoktam pofátlan lenni, inkább csendben ülök a sarokban és megpróbálom megoldani a problémát egyedül, de ez most nem fog menni.)

Köszönöm a tippeket előre is!



2012. máj. 18. 18:40
 1/1 anonim válasza:

Szia!


A tématerületen belül az adott témát a cégnél ki ajánlotta? Olyan személy, aki kompetens ebben?

Mert ha nem, elsőként mindenképpen azt derítsd ki, hogy ki az a személy a cégnél, aki segíteni tud neked a szakdolgozat elkészítésében.


Ha kicsit még konkrétabban írsz a helyzetről, akkor tudnék még tippeket adni.

Eddig csak a HR osztállyal egyeztettél a gyakorlatról?

Milyen témakörben írod a dolgozatot?

2012. máj. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!