Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan lehet letölteni nyomtat...

Honnan lehet letölteni nyomtatványt? Nyugdíjasnak szeretnénk igényelni SZÉP-kártyát.

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen címen? Alkalmazod a nyugdíjast?
2012. máj. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sok fórumon azt olvastam, hogy lehet nyugdíjasnak is igényelni. Akkor nem lehet? Csak, mert a SZÉP-kártya van most az üdülési csekk helyett nem? és üdülési csekket lehetett igényelni nyugdíjasoknak is. Vagy, hogy van most ez akkor?
2012. máj. 20. 13:17
 3/9 A kérdező kommentje:
Mit lehet akkor igényelni most nyugdíjasoknak, ami olyan, mint az üdülési csekk volt? Nyaraláshoz kellene.
2012. máj. 20. 13:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Spórolás. Nyilván nem leszek népszerű, de tele van a ....-m a nyugdíjassal, aki mindenféle kedvezményeket megkaphat, de az átlag ember az csináljon amit akar.
2012. máj. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az üdülési csekket "átlag ember" is igényelhette nem csak nyugdíjas :) szal nem csak nyugdíjasoknak volt ez kedvezmény :)
2012. máj. 20. 13:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Tényleg? Hát engem visszautasítottak.
2012. máj. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mert lehet, hogy az előző évben már kaptál, nem? És 2 évente lehetett igényelni. Csak most nem tudom, hogy van ez az egész :S
2012. máj. 20. 13:40
 8/9 A kérdező kommentje:
Tavaly a papámat is visszautasították, mert előző évben kapott, akkor is írták, hogy 2 évente lehet csak nem tudtam még akkor:S
2012. máj. 20. 13:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Még egyszer sem kaptam :S
2012. máj. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!