Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Titeket illettek ehez hasonló...

Titeket illettek ehez hasonló jelzőkkel diákmunka során?

Figyelt kérdés
Telefonon keresztül többször is hallottam ilyen jelzőket, hogy görcs, kis fasz, persze nem biztos hogy rám értették de azért még is.. Pedig nem csináltam semmi olyat. Pl egyszer kinyomtam amikor hívtak, mert buszoon voltam ott meg alig lehet érteni a telefonon keresztül a bezédet és amikor visszahívtam leszállás után a telefonban az első szó az volt hogy a kis fasz, Persze nem vették észre, hogy hallottam.. Meg a másik is ehez hasonló dolog, de azt nem részletezem, pedig ott 3x mondtam el, hogy ez és ez az adtom megváltozott.. Veletek volt már ilyen?

2012. máj. 21. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, de alapból kinyomom az ilyen sz@rokat.
2012. máj. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, de biztos helyretettem volna őket: véletlenül nem belőled élnek?
2012. máj. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha visszaszólsz akkor valszínűleg soha az életben nem kapsz munkát :( De nem is biztos hogy rá mondták, csak zavar.
2012. máj. 22. 15:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne foglalkozz vele, két füled van:)
2012. máj. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!