Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A barátnőm üdülési csekkjét...

A barátnőm üdülési csekkjét beválthatom én?

Figyelt kérdés
A héten lejár, és nekem adta, hogy én nyugodtan felhasználhatom. De tőlem is elfogadják? Egyáltalán kell bemutatni valami személyazonosító iratot? Szemüvegre szeretném felhasználni.

2012. máj. 22. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kérni fognak valamilyen igazolványt, hogy igazold magad. Persze nem mindenhol és nem minden esetben kértek ilyesmit. Ezt elfogadóhelye válogatja. Van, aki szigorúan veszi, van aki nem.
2012. máj. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg nem használhatod fel, gyakorlatilag meg az eladón múlik... Tipp: az összes tavaly kiadott üdülési csekk idén december 31-ig felhasználható, tehát nem jár le a héten (viszont később lehet, hogy nem fogják elfogadni).
2012. máj. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ha megpróbálom, és nem fogadják el, nincs semmilyen következménye igaz? Mert a hátoldalára rá van írva, hogy "átruházását a törvény bünteti" Vagy ez nem ennyire komoly, csak komolyan hangzik?
2012. máj. 22. 14:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha megpróbálod, és nem fogadják el, akkor sem fognak fülön és visznek be a rendőrségre, csak szólnak, hogy ezt nem lehet, és ők ebben nem lesznek partnerek, így el sem fogadják Tőled azt.
2012. máj. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!