Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez nem jelent rosszat ugye?...

Ez nem jelent rosszat ugye? És nem baj ha valóban nem megyek el? Mert nagyon szégyelnék oda menni, fél éve remeg a gyomrom nem csináltam még ilyet és nem is fogok. Mert elmehetek de azt írják ha nem jelenik meg a tárgyalás távollétében megtartható.

Figyelt kérdés
Decemberi hónapban tulajdon elleni szabálysértést követtem el egy áruházban 5500 Ft értékben. Ma kaptam egy levelet a bíróságtól, de azt írják nekem nem kell megjelenni mert tárgyaláson tanút, szakértőt kívánnak meghallgattatni.
2012. máj. 23. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem idézést kaptál, csak értesítést, akkor nem kell odamenned (bár fura, hogy nem érdekel, mi lesz a saját ügyedben, de ez a te dolgod). Ha azonban idéznek, akkor meg KELL jelenned. Kötelesség.
2012. máj. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De érdekel, nagyon is lehet elmegyek. Csak egyszerűen olyan bűntudatom van és hányingerem fél éve hogy nem vagyok képes megjelenni úgy érzem, vagy pedig ott bőgnék végig. Ez hogy így írták a leveled nem beidézést kaptam csak értesítést akkor ez így a gyengébb változat? Tehát a videó alapján nem értékelték annyira súlyosnak az esetet hogy engem is behívjanak ezek szerint?
2012. máj. 23. 11:42
 3/8 A kérdező kommentje:
Ám azt írták hogy értesítenek a határozatról engemet.
2012. máj. 23. 11:43
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nem bánom hogy lebuktam mert nagyon is megérdemeltem és így hogy lebuktam valamennyivel tisztább a lelkiismeretem hogy kiderült. Csak ez a megjelenés.. Nem tudom nem érzem rá képesnek magam.Mert tudnék a bíróság szemében nézni..
2012. máj. 23. 11:46
 5/8 A kérdező kommentje:
* nem
2012. máj. 23. 11:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogy idézés vagy értesítés, annak az ég világon semmi köze a megítéléshez.

Arról van csak szó, hogy MOST nem téged akarnak meghallgatni.

Idézni is fognak majd, csak akkor ezek szerint másik alkalomra.

2012. máj. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Aki még tud az írjon , aki már végig ezen a dolgon. Azt hiszem erőt veszek magamon és elmegyek, hiába nme kötelező a megjelenésem tisztább úgy ha ott vagyok, és elmondhatom hogy valóban megbántam.
2012. máj. 23. 12:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj el. Már csak azért is, mert most nem kell beszélned, és mire beszélned kell, akkor már másodszor leszel ott.
2012. máj. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!