Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha nem azt kaptam...

Mit tehetek ha nem azt kaptam a pénzemért amit kértem?

Figyelt kérdés

Egy elég bonyolult keretrendszeres ingatlanos oldalon dolgozom, ehhez kerestem kereső modult.

Több "gyártó" céget felkerestem, egy vissza is írt hogy a keresőjük mindent tud ami nekem kell (vagy ha nem megoldják), vegyem meg, mindössze 45dollár most.

Hivatalos oldalon meg is rendeltem egyenesen amerikából, azonnal megérkezett a licencem.

Csakhogy természetesen a kereső egyáltalán nem tud számokkal dolgozni, és még az ingyenes régi programom is űberli!

A nagy tudása ami be van harangozva az oldalon teljesen ki van fordítva, lehet úgy is értelmezni hogy azt tudja ami oda van írva, de mégsem :)

Írtam a terméktámogatásnak, két napja nem válaszolnak (holott ez is része az árnak).


Mit tehetek ilyen esetben? Van valami esély rá hogy visszaszerezzem a pénzem?

Így is késésben vagyok az oldallal, és akkor még ez is :(


2012. máj. 24. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket telefonon. Ha úgy sem válaszolnak, akkor gondolom átverés az egész.
2012. máj. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod, visszaírtak hogy tulajdonképpen én nem fejtettem ki rendesen hogy mit szeretnék (csatoltam referenciaoldalt is :D).

Persze a pénzem nem jár vissza, írjam le mit szeretnék, és a következő frissítésben megkapom, úgy fél éven belül.

Valami vicc. Még jó, hogy találtam másik megoldást...

2012. jún. 2. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!