Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Péntek d. u. feladtak nekem...

Péntek d. u. feladtak nekem egy kis faluból egy standard postai csomagot, ma csütörtök van és még mindig nem érkezett meg! Ez még belefér? Mikorra várhatom? Nektek tapasztalaitok?

Figyelt kérdés
Az eladó küldte öntörvényűen standard csomagban, telefon van benne...
2012. máj. 24. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Csomag általában lassabban érkezik, de érdeklődj a helyi postán, lehet hogy elkerültétek egymást a kiszállítóval.
2012. máj. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam 6 nap a rekord a kiszállításra, ez volt a leghosszabb idő, amit egy csomagra vártam.
2012. máj. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még várhatod azért, de általában az is a címzettnél van 2-3 munkanap alatt. Azért elkérheted a csomag feladóvevényét, bár kerestetni majd az eladó tudja, te nem. Értéknyilvánítás legalább volt rajta?
2012. máj. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem volt rajta, az ő felelősségére küldte.. Én mondtam, hogy állom a szállítási díját, de azt mondta, hogy majd ő elintézi. Hát jól elintézte..

Remélem, hogy azért megérkezik... Bízhatok benne, hogy megjön, és nem veszik el??

2012. máj. 25. 16:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Láttad a feladóvevényt?

Még bízhatsz igen, hogy megjön, el is kavarodhatott. Nem tudom milyen értékes telefon volt benne, de nagyobb értéknél jó ha van értéknyilvánítás, mert enélkül ha elveszik a csomag, nem biztos, hogy a posta fizet annyi kártérítést, amibe került.

2012. máj. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csomagnak van csomagkísérője - a szám alapján az ügyfélszolgálat vagy a helyi postán, hogy hol jár
2012. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!