Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A postán dolgozom már kb 4...

A postán dolgozom már kb 4 éve. Rájöttem, hogy kértek tőlem erkölcsi bizonyítványt mikor odamentem, de én teljesen elfelejtettem és ők is. Lesz ebből valamilyen bajom?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy kerülte el a figyelmüket, hogy nem csináltattam meg. Úgy jutott eszembe, hogy most jött pár új kolléga, és mondták, hogy addig nem pénzezhetnek, amíg nincs erkölcsijük. Hát én anélkül pénzezek 4 éve :) De lesz belőle bajom??
2012. máj. 31. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Neked nem, de a személyügyesnek lehet. Ha kedveled a személyügyest akkor szolsz neki hogy most jutott eszedbe...


Egy ellenörzéskor iszonyatosan megtudnák büntetni öket ezért.

Èn ahol dolgoztam cégnél 200 alkalmazott volt, és minden évben 1x végig kellett nézni az aktákat hogy mindenkinek minden papírja meg van-e. ez azért kellett, mert ha valaki kivett valamit lefénymásolta majd nem tette vissza vagy rossz helyre tette, már is hiányozhatott valami.

2012. máj. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a választ :)
2012. máj. 31. 13:49
 3/5 anonim ***** válasza:
ha büntetlen előélet szükséges az adott munkához és te büntetett vagy akkor lehetnek következményei. Kérd ki gyorsan azt add le.
2012. máj. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De hiszen te leadtad nem? Ja hogy ők nem találják? Hát... Pedig te leadtad... Még emlékszel is rá :))


Szerintem 4 év után már felesleges ezt előszedni.

2012. jún. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok büntetett előéletű :)
2012. jún. 1. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!