Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetek pénzt?

Hogyan szerezhetek pénzt?

Figyelt kérdés

13 éves fiú vagyok, egy elektromos gitárt szeretnék venni. Persze nem az ilyen több 100 ezer forintosokat. Pár éve kb. 5 éve már gitározok, de csak ilyen klasszikus gitárokkal, és szeretnék elektromossal is játszani. Úgy gondolom, ha én fizetem ki, az jobb mert szüleimnek se kell költeni rá. Tudom, hogy diákmunkát még nem végezhetek, meg hogy sok ilyen kérdés van, de számomra értelmes választ még nem találtam :D Nem muszály, hogy sürgősen szerezzek pénzt rá.

Előre kössz a válaszokat!


2012. jún. 1. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Utcazenélés?
2012. jún. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Utcazenéljek? :D

Ez vicc vagy komoly?

Még talán meg is próbálom :D

2012. jún. 1. 22:14
 3/6 A kérdező kommentje:

Vagy inkább nem xD

Egy községben élek, és nem hiszem, hogy jól járnék. :D

2012. jún. 1. 22:18
 4/6 anonim ***** válasza:
legálisan sehogy, kérj a szüleidtől születésnapra.
2012. jún. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem sürgős a dolog, akkor a névnapi, szülinapi pénzed rakoskasd el.
2012. jún. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg ha nem vagytook nagyon szegények mondjuk kisírhatod a szüleidnél a zsebpénzt. Vagy megmondod faterodnak, hogy felásom a kertet egy ezresért vagy leviszem a szemetet napi 50Ft-ért és akkor szépen apránként összerakod.
2012. jún. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!