Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy is van ez az új telefonad...

Hogy is van ez az új telefonadóval?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy idén személyenként 700 ft a maximuma. Na most nekem a teleonóránál van 1 előfizetésem, még egy feltörőkártyás számom, még a UPCnél egy vezetékes telefonom. A Teleonóránál van családi csomagom, ami 2x990 ft és korlátlanul beszélünk. Akkor nekem 3x700 ft telefon adót kell fizetnem? Az nem 700 ft személyenként.

2012. jún. 2. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Az adót nem te fizeted, hanem a szolgáltató. Hogy ő hogy hárítja át rád, az más kérdés.

Nem vagyok telenoros, így nem ismerem az ajáblatait, de a július 1-től érvénybe lépő ÁSZF fent van a honlapjukon ( [link] ), szerintem az már tartalmazza az adó miatti emeléseket.

2012. jún. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, 3 vonal után 3x700Ft. Nem személyenként, előfizetésenként. Esetleg félreérthető. A legtöbb embernek 1 telefonszáma van.
2012. jún. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ELŐFIZETÉSENKÉNT KELL FIZETNI, NEM PEDIG SZEMÉLYENKÉNT!! Az új változat szerint pedig mindössze 400 Ft a maximális díj, nem pedig 700 Ft. Szóval nem kell itt annyira rinyálni, mert 400 Ft senkit nem vág földhöz.
2012. jún. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!