Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van valaki, aki dolgozott már...

Van valaki, aki dolgozott már a Szegedi Ifjúsági napokon, mint diák? Lent a kérdés.

Figyelt kérdés

Keresek nyárra valami munkát, de csak szezonális munkát tudok vállalni. Annyi lenne a kérdésem, hogy milyen munkakörökben lehet dolgozni a SZIN-en, mennyi fizetést adnak kb., és az nagy hátrányt jelent-e ott, hogy vidéki vagyok? Mert már írogatják az oldalon, hogy az e-mail címükön lehet jelentkezni, de előbb szeretnék megbizonyosodni ezekről a dolgokról, addig nem akarok belevágni. Légyszi, segítsetek nekem!


18/L



2012. jún. 4. 01:01
 1/5 anonim válasza:
Nem dolgoztam még, de ismerősünk igen. Ő volt az aki a jegyeket figyelte vagy mit és utálta, mindig ott kellett lennie és nem kapott sok fizut, viszont az utolsó nap ingyen bemehetett. Nem hátrány, hogy vidéki vagy, csak ne késs! Szerintem megéri megpróbálni, ha nem nem, ha igen, akkor még eldöntheted, hogy neked annyiért megéri-e vagy sem.
2012. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem :S köszi a választ
2012. jún. 21. 18:19
 3/5 anonim válasza:
Szia. Ezt hol láttad h lehet diákként munkát válalni a SZIN-en? Belinkelnéd azt az oldat? Köszi előre is !
2012. jún. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a facebook oldalukon volt...
2012. jún. 29. 20:26
 5/5 anonim válasza:
Én nem találom facebookon... Help
2017. júl. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!