Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van százezer forintom, mit...

Van százezer forintom, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez egy kis pisis összeg, de ezt sem volt könnyű összeszedni. A seggére verni nem akarok, gyűjteni gyötrelmes az én fizetésem mellett, azt se erőltetném (ha nincs barátnőm, bajban lettem volna). Próbálkozzak valutával? Vegyek egy csomó sorsjegyet?
2012. jún. 5. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Tedd el, vagy kösd le igaz kamatból keveset kapsz érte de ha esetleg még valahogy összejönne mellé valamennyi akkor teheted be azt is. Manapság jó ha van valakinek tartalékba 100 ezre szerintem ne pocsékold el, főleg ne szerencsejátékra mert csak úgy is elveszítenéd aztán ha elkap a játék láz lehet már a fizudat is elvered és éhen halsz.
2012. jún. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tedd félre ínséges időkre.
2012. jún. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tedd fel a piros 27esre. Ha bejön akkor 31xsét nyered :D
2012. jún. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én most kincstári takarékjegyet vennék belőle a postán:


[link] Takar%C3%A9kjegy


Vagy pedig lenyelvvizsgáznék belőle.

2012. jún. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!