Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért keres engem a Budapest...

Miért keres engem a Budapest Bank központi behajtási osztálya? (nem múltam el 18, úgy hogy nincsen számlám se semmim+ szegedi vagyok) Ez uj mobil, sokszor keres ismeretlen ember.

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Gondolom a telefonszám régebben másé volt.

Mivel több telefon van az országban, mint ember, ezért kénytelenek a lejárt számokat újrahasznosítani.

2012. jún. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!
2012. jún. 5. 18:42
 3/8 anonim ***** válasza:
ez olyan vicces, mikor kap az ember egy új telefonszámot kb fél vagy egy évig hívogatják a számnak a régi ismerősei.... nekem volt, hogy unalmamban piásan még sms-re is válaszoltam, aztán érdekes módon hívott az eredeti csávó, hogy miért válaszolgatok?!....
2012. jún. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első azért ezt az elméletedet levezethetnéd, hogy miért kell CSAK azért kiadni a régi számokat, mert több telefon van az országban, mint ember :D Van 3 szolgáltató, 20/30/70 és mindegyik telefonszám 9 számjegy... vagyis 9.999.999 számot tud kiadni minden szolgáltató. Ergo nem lenne kötelező kiadni a már meglévő de felmondott számokat újra.
2012. jún. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok embernek nem egy száma van, hanem több.
2012. jún. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na tessék, még számolgassak is.

Vegyük bele a képletbe azt is, hogy 19 éve van itthon mobilszolgáltatás, tehát nem kevés előfizetés megszűnt már.

2012. jún. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindegy hány előfizetés szűnt meg, és kinek hány száma van, 11 millió szám van kiadva jelenleg összesen a 3 szolgáltatótól. És fejenként van 10 millió számuk elvileg. Nem kéne, hogy kiadják a már megszűnteket újra. Főleg nem rögtön. Én is szívtam már ezzel, hogy megvettem, és hetekig napi szinten hívott mindenféle vadidegen. Legalább várnának egy évet, vagy valami, mire újra kiadják.

Na mindegy :D Kérdező ne parázz, vedd fel, és mondd meg, hogy már a tiéd a szám.

2012. jún. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gtgunár válasza:
igazából 1*1*5*2*9*9*9*9*9*9*9=47829690 szám van
2012. jún. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!