Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyibekerülhet magyarországr...

Barta Gáspár kérdése:

Mennyibekerülhet magyarországrol amerikába egy laptop elküldése?

Figyelt kérdés
van egy laptopom amiröl egy amerikai kérdezösködik azt mondja kifizet mindent csak mondjam meg a pontos árat a szállitásra a laptopra! mik lehetnek ennek a veszélyei hogy igy akarom eladni a laptopot itt érdekel az átverés stb. hogyan küldhetem el a csomagot ilyenek érdekelnének. Sürgös választ kérnék szépen!!! köszönöm

2012. jún. 6. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Tehát a lap alján van a nemzetközi posta csomag, az Usa-ba 7kg (saccra, kb ennyi lesz a csomagolással együtt)17825ft a legolcsóbb lehetőség.

De ha engem kérdezel tuti, hogy átverés, szerintem nincs az a laptop amit Magyarországon kapni és az Usá-ban meg nem, és neki csakis ez kellene. És azt jól értem, hogy azt akarja, hogy küld ki neki postán, hogy megnézegesse?

2012. jún. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ugy gondoltam hogy o atutalja a penzt es utana egybol kuldom a laptopot neki. amugy ezt a laptpot nem lehet mar.sehol megveni msi cx623-055x amugy en is furcsalom hogy amerika:O
2012. jún. 7. 06:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Amcsik néha minden hülyeséget megvesznek, akkor is, ha nem ésszerű.

Posta sajnos drága, esetleg a futárszolgálatokat (DHL, UPS) megnézheted, hátha olcsóbb.

Ha meg megkapod a pénzt és utána küldöd, akkor ne fájjon a fejed.

2012. jún. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azért veszi tőled, mert ott nincs, csak hiába olcsóbb náluk alapból (vagy volt) mondjuk amekkora áron te kínálod ő röhög rajta és 2 doboz cigit nehezebben fizetne ki :D
2012. aug. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!