Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tesco diákmunkásokat mennyit...

Tesco diákmunkásokat mennyit hívnak be kb a héten?

Figyelt kérdés
Szóval idén nyáron melózni fogok a tescoban. Annyi lenne a kérdésem, hogy heti kb hány napra hívnak be? mert ismerősöm arra készül, hogy ő mindennap ott lesz, és alig jár ki barátokkal a nyáron, míg valaki azt mondta, hogy jó, ha heti két alkalommal hívnak, annyi diákmunkás van mint a légy, és senki nem pótolhatatlan. Szóval akinek van tapasztalata, mennyit dolgozott? Nem azért, én örülök, ha több pénzt kapok, csak azért szeretnék a nyáron közösségi életet is élni :D
2012. jún. 6. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, én Tescoba voltam vevőszoli admin, és pont az én feladatom volt a műszakbeosztás.

Mi diákszövetkezeten keresztül kértük a pénztárosokat.

Leadtam, hogy mettől meddig kellene ember. Pl. 16-20 óráig 3 db. Szóval az egész listát átfaxoltam, a diákok pedig bementek, és ők döntötték el, hogy ki mennyit vállal be.

2012. jún. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jaa. köszi:) de akkor gondolom nem lesz az hogy minden nap dolgozni kelljen. nagyon sokan vagyunk.
2012. jún. 6. 22:44
 3/6 A kérdező kommentje:
én egyébként árufeltöltőnek megyek, 16 éves vagyok. aki dolgozott így, és elosztották, az heti hány alkalommal járt be?
2012. jún. 6. 22:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk le lett adva az igény, hogy mettől meddig hány fő kell, és a diákok a szövetkezetnél elosztották. Volt aki heti 30-at, de volt aki heti 4 órát. Ki hogy ért rá, vagy kinek mennyire kellett a pénz.
2012. jún. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden nap kizárt, hogy dolgozz. A törvényben előírt kötelező pihenőidő mindenkinek jár.
2012. jún. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Karácsony előtti 2 hónapban minden héten voltam 2-3 napot. Többre is hívtak, csak ugye suliba is járni kellett, meg hát a vizsgaidőszak...

Mostanában jó, ha havi 2-3x felhívnak, hogy lenne munka. Ilyenkor sokkal kevesebb a vásárló, kevesebb diák kell, így kisebb az esélye, hogy pont téged fognak először hívni. Ne aggódj, nyáron nem kell agyondolgozni magadat a Tescoban, főleg nem árufeltöltőként. :)

2012. jún. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!