Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg megnyerik...

Szerintetek tényleg megnyerik az ötös lottót?

Figyelt kérdés
Arról beszélgettünk már többször az ismerőseinkkel régebben is, hogy hogy lehet az, hogy soha egyikünk sem hallott senkiről, aki megnyerte volna az ötöst. De tényleg, azért ahhoz képest nyeregetik elvileg a nagy milliárdokat és azért nem azt mondom, hogy én egy magam, de az ismerőseim, meg az ő ismerőseik és így tovább azért elég sok embert ismernek, de mégsem hallottunk soha senkiről, aki lottó ötöst nyert volna. Ti hallottatok már? Nem tudom elmagyarázni pontosan, de a lényege végül is az, hogy bármiről van szó, mindig valakinek van egy ismerőse, akinek az ismerőse már látott/hallott/csinált olyat bármilyen képtelenségről van szó, de lottó nyeremény esetében, csak csend és hulla szag, soha senki nem hallott ilyenről. Azért, ha egy átlagos család megnyeri, nem hiszem, hogy ezt úgy el lehet titkolni, hogy hirtelen van akár csak 500 milliójuk, hogy senkinek fel se tűnjön, aki ismeri őket... Tudom, hogy ilyen 2-3 milliók, meg kisebb nagy nyeremények elő fordulnak, de azért ahhoz képest elég sok eszméletlen összeget vittek már el állítólag, és mégsem hallott róla senki?
2012. jún. 9. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sok évvel ezelőtt a fodrászom (Jászberényben) megnyerte az ötös lottó főnyereményét, s ezt nem is titkolta. Akkoriban még nem milliárdokat lehetett nyerni, de az akkori árakat alapulvéve kb. 10 db átlagos értékű lakás árát nyerte meg. Jól megjártam, mert utána másik fodrászt kellett keresni, nem folytatta tovább a szakmáját. Tudtommal valami vállalkozásokba kezdett a pénzzel.
2012. jún. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem értelmes ember eltitkolja, ha nyer.


Vár 1-2 évet, közben belefog valami "kamu" vállalkozásba, majd fölépíti a nagy házát, meg megveszi az új autókat, utazgat a nagyvilágban és mindenkinek azt mondja, hogy jól megy az üzlet...

(Közben sem kell aszkéta életet élni, egy-egy hétre, hétvégére elmehet dőzsölni, közben meg mondhatja, hogy leugrottak a rokonokhoz, stb.)


Én így csinálnám.

Lehet, hogy ezért nem hallottál még lottónyertesekről?

De ugye ismersz (láttál már) olyan vállalkozókat, akiknek hirtelen megszaladt?

2012. jún. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
nem
2012. jún. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha belegondolsz hogy hány szelvényt vehetnek az ilyen nagy nyeremények idején... Statisztikailag előbb-utóbb megnyeri valaki.
2012. jún. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem megnyerik. Tóth András (pénzügyi tanácsadö) honlapján írja, hogy ő már 4 lottóötös nyertessel is beszélt .-)
2012. jún. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
egyik ismerős megnyerte kiment amerikába
2012. jún. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
73%
Ma már tuti megvan bundázva..
2012. jún. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Igenis , minden fogadásnál fent áll a csalás veszélye.


--már a régi rómaiak is tudták , hogy cinkelt" kártyával ,

hamis kockákkal könnyebb nyerni . . .


--az emberi természet azóta sem változott , csak a technika...

igenis , a csalás ma is kivitelezhető . de itt azonnal fölmerül

egy kérdés : csalhat e az állam ? --mivel a szerencsejáték állami

monopólium . ..természetesen ezt mindenki képzelőerejére bÍzom...


//magánvéleményem : amikor kis hazánkban óriási" nyeremények

vannak , a nyertes , vagy nyertes kollektÍvák igen sikeresen megőrzik inkognitójukat...

--pedig és pláne Magyarországon mindenki mindent tud a másikról,

a szomszédjáról , a munkatársáról és a szexpartnereiről. a nagy

nyeremények tulajdonosai azonban nem derülnek kis ici-pici

hazánkban...


Nekem ez a furi....

2012. jún. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!