Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van valaki, aki most is...

Van valaki, aki most is sikeres a dublinál a kártya vásárlásokban? Szeretném fel venni vele a kapcsolatot. Én használom, de sok jót nem tudok róla írni.

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 20:34
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:

Hallo!


Mennyi idő, mire a vip irodámból paylutionra érkezik a cash??? És ha most indítottam el (szombat)? 48 órán belül ott van? Ill. mennyi idő, mire paylutionról bankszámlára érkezik?

2012. jún. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 Dancsi26 válasza:

Hello,


Hétvégén nem foglalkoznak utalásokkal szóval elméletileg hétfőn ránéznek és az szerda estére a paylution-ön lesz! Onnan pedig másnapra a számládon is a pénz! (Esetenként az első kiutalásnál biztonsági ellenőrzésen esel át, ilyenkor inaktív lesz az accountod és kérik a személyi irataid másolatát emailbe)

2012. jún. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:

Hello!


Nálatok is belassult a rendszer iszonyúan??? Mire lekérdezem az árat vagy 2 mp...

És a másik, hogy tök mindegy, mikor megyek fel, elviszik a kártyákat előlem...

Tuti van valami hack szoftver a dublizeren kívül is, ez több, mint 100%.

Valami ötlet???

Hiába 137,8-nál enyém a lekérdezés és azonnal nyomom neki a vételt, elviszik.. Ez korábban csak néhány esetben tűnt fel. Most meg szinte mindig...

2012. júl. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:

Akkor most újra próbálom leírni, mi van...

Azt tudni kell, hogy eddig, mikor 7 kártya volt, sikeres voltam. A felcsúszó gombot használtam. 1 kredit 0,55-be került, mégis pluszban voltam.

Na most...

Mióta 21 kártya van, a kreditjeim jóval olcsóbbak...

0,41-be kerül 1 kredit, mégis sikertelen vagyok...


Hogy mi is történik?

Belemegyek egy kártyába... Mondjuk senki nincs rajta... 140-es kártya... 139,8-nál enyém... Egyik variáció (mert már többet is próbáltam), hogy lenyomom a kártyát 11 kattal... Ami ugyan nem jó, de próbának jó volt...

Katt, katt... 138,8... Vagy 138,6... Eddig senki nem volt, senki nem kattintott, csak én.. Mégis, 138,6.... Következő kattintásnál 137,2... Na, persze, hogy nem lesz az enyém.

Ez nem 1 esetben történt meg... No... hogyan lehet az, hogy a kártyára rögtön 5 ember röpül, amin eddig senki nem volt???

Másik... ugyan úgy 140-es kártya például...

Katt, már áll 139,2-n. Tök jó... Várok, katt, 138,2, majd katt, 137,8 és ebben a pillanatban buynow...

137,8-nál egymém abban a pillanatban a katt, amint meglátom... Megmondom, régen ilyenkor az esetek 90%-ában enyém volt a kártya (mikor 7 kártya volt és elvileg sokkal több ember volt 1 kártyán). Most, hogy már kevesebb ember van egy kártyán, érdekes módon 10-ből 8-9 esetnél akkor is elviszik a kártyát, mikor enyém a 137,8-as lekérdezés és abban a pillanatban katt a buynowra...

Arról ne is beszéljünk, hogy jóval kevesebb bónuszt ad, mint eddig...


Kérdés, mikor 7 kártya volt, ebben az időben (éjjel 1 óra) vártam akár 2 percet is, hogy elvigyenek 1 kártyát, de majd 1 percet átlagban... Akkor 7 volt, mégsem voltak a 7 kártyából sem csak 2-3 kártyán emberek és nagyon kevesen..

Most 21 van... Most viszont 5 ember van egy kártyán,de csak kizárólag akkor, amikor már jó az ár...

Arról már ne is beszéljünk, hogy hiába tiéd a katt, elviszik előled... Érdekes...

TEljesen mindegyx, hogy 140-es, 160-as, 180-as kártyáról bszélünk..

Béna nem vagyok, mert mint mondtam, a drágább kredittel is pluszos voltam... Most meg... Sehol semmi...


Valakinek hasonló tapasztalata? Arról meg ugyan csak ne beszéljünk, hogy get price.. és minimum 2 másodperc, mire árat ad... Na jó, legyen néha 1...


Nem igazán értem, de most azt látom, leginkább az éri meg így, ilyen formában, ha egy olyan kártyába megyek, ami alsó soros, én végignyomom 11 kattal és csókolom...

Talán így veszítek a legkevesebbet...


Kinek mi a tapasztalata??? Komolyan mondom, már azt is elképzelhetőnek tartom, hogy valami szoftver látja, hogy hol is jár a kártya éppen.. és csak akkor jönnek bele, amikor már minimum 1X8,6-nál jár... Vagy valami hasonló...


Valami nagyon nem oké...

2012. júl. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszadó , lehet nem nagyon kéne reklámoznod hogy eddig csalással voltál nyereséges ... "felcsúszó gomb " te eszednél vagy ? jó hogy nyereséges voltál ... Más nem használgat ám semmilyen tiltott szoftvert mégis jól játszik , de a figyelmedet felhívom ha majd ilyenek miatt kizárnak azt elveszik a pénzed ne lepődj meg .. na szia
2012. aug. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
Primitív egy banda verődik össze minden ilyen segg hülye piramisjáték köré!
2012. aug. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
Primitív inkább az az ember aki benne sincs és véleményt mond . Szerinted ez piramisjáték ? Tisztába vagy te a szó jelentésével ? Körül néztél már a való életbe ? Az szerinted mi ? Az egyház , munkahelyed , az magyar állam felépítése ha lerajzolnád az mi lenne ? Nem véletlen egy piramis forma ? No ezen agyalj inkább minthogy belevered az orrod olyanba amiről fogalmad sincs ..
2012. aug. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim válasza:

Na azóta változott valamit a kártya megvétele vagy abba is hagytad az egészet?

szerintem ha egy kicsit is tovább gondolod nem hiszem hogy a dubli azt szeretné hogy te nyerjél ő pedig veszítsen.

vannak ott olyan vezetők hogy simán tudtak egy olyan szoftvert írni hogy lássa hogy ki hogy csinálja és egy idő után már ne engedje neki megvenni a kártyát és bukjon csak szépen.

2012. aug. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:

Ha nem is piramisjáték, de átverés.

Minden átverésénél a hívek ontják magukból, hogy mit képzelünk magunkról, hogy olyanról alkotunk véleményt amit ki sem próbáltunk. Minden egyes átverésnél ezzel jönnek. Miért kellene kipróbálni, ha ordít valamiről, hogy átverés?

Ez olyan mintha beleszarnék egy fagyi tálba és rátenném, hogy csokis fagyi. Ordít róla, hogy nem rendes fagyi, de még is vannak olyan emberek akik kipróbálják és a többinek meg azt mondják, honnan tudod, hogy nem is fagyi, ha ki sem próbáltad.

2012. aug. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
ebbe az országban minden nap a szart etetik veletek ... nincs rá írva hogy szar vagy csoki fagyi ... de szó nélkül lenyelitek ... tehát ez megint egy nagy okosság volt .. grat ...
2012. aug. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!