Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Internetes pénzkeresés?

Internetes pénzkeresés?

Figyelt kérdés
Nem nagy összegekre gondoltam, régen láttam ilyet, hogy megnézek 3 reklámot kb 2-3 perc alatt, és adtak érte 50 forintot, amit paypalra utaltak. Van még paypalom, de az oldal már nincs. Nem tud valaki ilyesmiféle oldalt?
2012. jún. 12. 18:29
 1/5 anonim válasza:
Sztem a ptc oldalakra gondolsz, én már nagyon benne vagyok ebben a dologban, ha gondolod írj rám privátba és beszélhetünk.
2012. jún. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hp3320 válasza:

Szerintem teljesen felesleges időpocsékolás PTC oldalakon reklámokra kattintani.

Nagyon sok időt vesz el, szinte semmi pénzt ad.

talán csak akkor van benne fantázia, ha valamilyen tagságot vásárolsz tízezrekért és rengeteg alád regisztrált van, aki szorgalmasan kattintgat.

Ha tényleg szeretnél pénz is keresni, akkor privátban tudunk értekezni

2012. jún. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A PTC hülyeség, annyira keveset lehet vele keresni, hogy nem éri meg az idő. És ezt nem azért mondom, mert nem ismerem a mondást, hogy aki a kicsit nem becsüli.. Hanem egyszerűen az áram, amit elhasználsz alatta meg az időd amit elvesz.. Tudok egy sokkal jobbat, az oldalamon le is van írva, elküldtem a címét.
2012. júl. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonymous999 válasza:

Internetes pénzkeresési lehetőség:

[link]

2012. júl. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha érdekel pár internetes biztonságos pénzkeresési lehetőség,írj rám.
2012. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!