Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen munka, állás való az...

Milyen munka, állás való az olyan embernek, mint a lent leírt?

Figyelt kérdés
Csendes, szűkszavú, visszahúzódó. De eszes, ügyes, könnyen tanuló, megbízható, kitartó. Adminisztratív munkákban nagy tapasztalat, alaposság, pontosság, mindemellett többféle betanított szakmunka.
2012. jún. 15. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi a célod?

Pl. én is ilyen voltam, de utáltam, hogy nem merek társaságban megszólalni, pedig belül többnek éreztem magamat.

Ezért kifejezetten olyan munkát kerestem, ahol emberekkel kell foglalkoznom és ezért dolgoztam másfél évig ügyfélszolgálaton.

Nekem sokat segített. Megtanultam vadidegen emberekkel kommunikálni, megnőtt az önbizalmam (ugye az jó szakember lévén az ügyfélszolgálaton az ügyfelek 99%-ánál én voltam az okosabb), stb.

Ma már nem okoz gondot bárkivel szóba elegyednem, társaságban, sok ember előtt megszólalnom, hivatalokban ügyeket intéznem, stb.

2012. jún. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
milyen végzettséged van?
2012. jún. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már 34 vagyok, dolgozom egy nagy cégnél, mint iktató, adminisztrátor. Viszont hiába szeretem, kinéznek, kiutálnak sokan, mivel nem vagyok egy bőbeszédű. Ezért gondolkodom más munkán, ahol nem az a lényeg, hogy ki mennyit locsog, fecseg.
2012. jún. 16. 14:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Online munka. Adj fel hirdetést a neten. Úgy is tudsz vele keresni, hogy nem szerzel hozzá követőket.

Írj, ha érdekel, tudok ilyet ajánlani.

2012. jún. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!