Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudok-e intézkedni az E-on-nál...

Tudok-e intézkedni az E-on-nál ha a tulaj nevén van a mérőóra és be vagyok jelentkezve a fogyasztási helyre (albérlet)?

Figyelt kérdés

Albérletben lakunk,a tulaj külföldön,egyik rokona van megbízva (nem hivatalosan) hogy beszedje tőlünk a pénzt és odaadja a számlákat.

Éves elszámolásnál hátralék jött ki,amire a rokon a részletfizetést elintézte,de későn,így pár nappal a határidő után tudtuk befizetni az első részletet (mert a számlázás a rokon címére van megadva),ismét egyösszegben esedékessé vált a tartozás,és a számlán szerepel a kikötési határidő.

Be vagyunk jelentkezve fogyasztási helyre,és a kikötési határidőig be tudnánk fizetni,de a rokon azt állítja,hogy most meg semmit nem tud intézni,le fogják szerelni a mérőórát.Kértük már korábban őket,hogy írjuk át az órákat vagy módosítsák az összeget,de eddig semmit nem intéztek és most kapkodnak.

Szóval ha én bemegyek a számlákkal,csekkekkel és felmutatom a papírjaimat,hogy én lakom ott,én fogyasztottam,akkor tudok valamit intézni?



2012. jún. 16. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
befizetni tudsz. Azt bárkitől elfogadják
2012. jún. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondok neked egy hasznos dolgot. Az ilyen ügyeket mindig személyesen kell elintézni, sehol sem ördögök vannak, és mindenhez pozitívan állnak hozzá, ha azt látják, hogy az ügyfél nem kibújni akar, hanem a megoldást. Ilyenkor a késedelmet is másként kezelik. (Tapasztalat!)
2012. jún. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mondoshawan,én is arra gondoltam,hogy személyesen az ügyfélszolgálaton beszélek velük,remélem dűlőre jutok velük.

További szép estét!

2012. jún. 16. 23:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha befizeted az összeget, akkor le fogják állítani a kikapcsolást. Bemész és bemutatod a csekket, vagy elfaxolod nekik a megadott számra. Ennyi teendőd van.
2012. jún. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!