Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A regisztrált pályakezdők...

A regisztrált pályakezdők kapnak valami pénzt a munkaügyi központtól, ha még nem volt munkaszerződésük ( csak tanulószerződés), és fizetik a tb-t?

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:
77%

Egyes önkormányzatok fizetik a TB-t, de pénzt csak akkor adnak, ha regisztrálás után 1 évvel sincs munkád és vállalod, hogy ha kiközvetítenek közmunkára, akkor elfogadod.

Elvileg állásinterjúra adnak útiköltség-térítést, én adtam be kérelmet de lassan 1 éve, hogy egy fillért nem láttam belőle. (Pedig azt hiszem, azt a munkát ezzel szúrtam el, tökjó interjú, örülök, kijövök, erre eszembe jut, hogy nem kértem igazolást a munkaügyire az útiköltség-elszámoláshoz, vissza kellett mennem - gondolom ezzel elástam magam, feledékeny vagyok és még csóró is, aki ráadásul 150 km-re lakik, hiába mondta, hogy ide tud költözni)

2012. jún. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!