Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van némi megspórolt pénzem...

Van némi megspórolt pénzem amit gyarapítani szeretnék.100-200 ezer Forintról lenne szó. Ötletek?

Figyelt kérdés

Szóval összespóroltam 300 ezer Forintot, de ebből a nyáron úgy számoltam költök majd olyan 100 ezret, a maradékkal viszont mindenképp szeretnék valamit kezdeni.


19 vagyok, oktatásra nem kell költenem, mivel az állam finanszírozza. Ilyen b*zis banki befektetések amik évek alatt kamatoznak 10-20 ezreket nem érdekelnek, akármilyen "biztosak". Fiatal vagyok, tanulékony, szeretek kockázatot vállalni. Valami vállalkozás esetleg ami kezdetnek jó ennyiből és tudom tanulás mellett csinálni vagy tőzsde vagy bármi ötlet?


Előre is köszönöm.


2012. jún. 20. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha lesz 2500 euród arra van ötletem, de ez oda kevés amid most van.
2012. jún. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kovpet ***** válasza:

"szeretek kockázatot vállalni"


Akkor tedd fel a feketére vagy a pirosra az összeset :)

Vagy gyümölcspókerezz.

2012. jún. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja részben szerencsejátékon nyertem, de szeretnék valami konkrétabbat.
2012. jún. 21. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!