Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » FOREX trading: arannyal való...

FOREX trading: arannyal való kereskedéssel kapcsolatban fórum, hasznos info található valahol?

Figyelt kérdés
Tud valaki olyan fórumról, ahol arannyal való kereskedés a téma (XAUUSD), illetve hozzá lehet jutni a legfrissepp piaci infókhoz, árfolyamváltozásokat befolyásoló hírekhez? Nem nagyon találok semmit.

2012. jún. 20. 14:42
 1/6 anonim válasza:

Pedig nagyon sokat kerested? Próbaként beírtam gugliba, hogy: XAUUSD forum.


Nem kevés találat jött, amik közül rögtön az első közismert, és még jó néhány kellemesnek tűnő találat. Te milyen taktikával kerested, hogy nem találtál? :)

2012. jún. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ugyanígy, de az a gondom minden találattal, hogy ősrégiek az utolsó hozzászólások. A legfrissebb is talán májusi még. Ez azt jelenti, hogy nem elég aktív a fórum. Nem érek rá hónapokat várni egy információra. Azért nagyon kedves vagy, köszi!
2012. jún. 22. 09:18
 3/6 anonim válasza:
A legfrissebb piaci infóról értesülni halva született ötlet. Mire te tudod, már mindenki tudja, tehát az információ értéke 0. Mire eljut hozzád a hír, már rég ott virít a charton az, amit a hír kiváltott a piacban. Kereskedjél rajta demóban és tapasztald meg hogyan viselkedik. Én nagyon szerek vele kereskedni, szerintem mondhatjuk nyugodtan, hogy a kedvencem.
2012. júl. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pax:


Igen, a Demo-n már túl vagyok, már nyitottam egy élő számlát is. De az a bajom, hogy fogalmam sincs, hogy ezekhez a hírekhez hogyan lehet időben hozzáférni. Mert ha a tőzsde ilyen gyorsan reagál rá, akkor mások is nyilván valahonnan szerzik az értesülést. Sokszor utólag is érdekelne, hogy mi lehetett egy nagyobb mértékű árfolyam beszakadás hátterében, ezekből sokat lehet tanulni. A híreket címszavakban felhozza ugyan az MT4, de legtöbbször nehéz abból bármit is kihámozni, pláne, hogy milyen irányban fogja az adott hír befolyásolni az árfolyammozgásokat.

Te is arannyal kereskedsz?

2012. júl. 7. 01:10
 5/6 anonim válasza:

Pl. kiszivárognak. No ez hozzád nem fog időben eljutni, ahogy azt már írták. És ne feledd, ha el is jutna, se tudnád kellően értékelni! (gondolom, nem vagy híres piaci elemző)

Gyakori, hogy egy jó hír kijön, kicsit meglódul a grafikon, aztán durr bele, lefele... mert pl. már rég beárazták a hírt előre, és most épp mást kezdenek beárazni. Ezen az alapon megverni a profi brókereket esélytelen vagy. Neked reagálni kell kisbefektetőként a piacra, nem hírek alapján előttük járni. (szerintem)

2012. júl. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, csak kezdő vagyok még, és nem akarom olyan hülye döntések miatt elbukni a pénzem, amik elkerülhetőek lettek volna. Ezért kerestem egy olyan fórumot, ahol nálam okosabbaktól tudnék tanulni.
2012. júl. 8. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!