Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » PayPal 11 napja értesített,...

PayPal 11 napja értesített, továbbította a bankkártyámról levont, neobux golden tagság árát (90 dolcsit) Neobuxra. Csakhogy ott nyoma nincs, válasz: "nem ellenőrzött"? Nevezett PayPalemet több éve használom gond nélkül, anno hitelesítve lett.

Figyelt kérdés
Pay Pal számlavezető bankja azt mondja, várjak még. Kérdés: meddig? Mikor kerül a golden tagságom a neobux oldalamra? Van valakinek ebben tapasztalata? Sajna erre választ még senki nem adott, lehet hogy türelmetlen vagyok, és lesz 1 hónap is, mire neobux a goldennek megfelelően számol, és valahol láthatóvá teszi, vagy fátylat boríthatok 100 dolcsimra? (mert még azelőtt 10 dolcsit is oda-navigáltam próbaképp? Nagyon megköszönnék minden segítséget üdv. Zsizsi
2012. jún. 24. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, van rá esély... Nem tudom, milyen oldal a neobux, de a paypal fizetések max két-három napon belül odaérnek bárhová...
2012. jún. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Te azért fizettél 100 dollárt, hogy hirdetésekre kattingatva pénzt kapjál?... Az kemény O.o


Igen, szerintem annak a pénznek vidáman búcsút mondhatsz, bár ne legyen igazam...

2012. jún. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Remélem csak azután váltottál arany csomagra, miután elérted a 300 ajánló számot. Különben feleslegesen kidobtál $100-t.
2012. jún. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

T.hozzászóló,

1. igazán "építő" jellegű a kritikád, de az az ábra, h. sok kicsi sokra megy, és az egyik legnépszerűbb ptc. oldalról van szó.

2. a PAyPal rögtön továbbította a susut, azzal nincs gond

3. Golden igénylést a megfelelő feltételek után igényeltem

Vagyis: a kérdés, amire a választ várnám, és csak erre: mit jelent az a válasz a neobux részéről, h. "nem ellenőrzött", amikor évek óta hitelesített PayPal számlám van, és minden gond nélkül használtam mindig, idáig?

Azért köszi a választ

Üdv.zsizsi

2012. jún. 25. 09:57
 5/10 anonim ***** válasza:

nem ellenőrzött - ezt igy magyarul irtak?

Ha nem, akkor hogy szolt az angol?

De kerdezd meg toluk. Hello, what do you mean "nem ellenorzott"? I sent you my money via Paypal, have you received it?


Tobb100 alkalommal kuldtem/kaptam penzt Paypalon keresztul, sosem kellett napokat varnom. Esetleg nehany orat, de azt is csak azert, mert az idoeltolodas miatt a masik fel meg aludt.


Nekem buzlik. Nyomozz a Neobuxnal!

Penz elveszni nem fog, legalabbis amig a Paypal a kepben van, ugyanis nyitsz egy 'dispute transaction' akciot es ok lenyomozzak hova "tunt" el a penzed.

2012. jún. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szóval, most ezt írták, ha jól értettem, h. 3-4 hét múlva kerül a neo számlámra a su-su:


"Yes, in your case it should take that time for PayPal to credit you back.


The process is usually this:

1) We refund a purchase. This will tell PayPal to return the purchase amount to the buyer.

2) PayPal receives that request and then credits the buyer for the amount of the purchase.


When a purchase is made using the buyer's PayPal account balance then PayPal will credit it immediately. If the purchase is made using a debit/credit card or a bank account then it will take approximately 3 weeks for PayPal to return the money. That's the approximate time, could be less or more but usually isn't much more.


If by any chance you don't get the reversal 4 weeks after the purchase (do check your card/bank first) then please contact PayPal's support directly".


Csak nem gondoltam, h. 1 hónap ennek az átfutása, és számtalan levél

Üdv.zs

2012. jún. 27. 08:25
 7/10 anonim ***** válasza:

"Yes, in your case it should take that time for PayPal to credit you back.


The process is usually this:

1) We refund a purchase. This will tell PayPal to return the purchase amount to the buyer.

2) PayPal receives that request and then credits the buyer for the amount of the purchase.


When a purchase is made using the buyer's PayPal account balance then PayPal will credit it immediately. If the purchase is made using a debit/credit card or a bank account then it will take approximately 3 weeks for PayPal to return the money. That's the approximate time, could be less or more but usually isn't much more.


If by any chance you don't get the reversal 4 weeks after the purchase (do check your card/bank first) then please contact PayPal's support directly".



Ez az angol szoveg roviden tomoren annyit jelent, hogy a Paypaltol majd vissza fogod kapni a penzed.

Nincs arrol szo, hogy a Neobux szamladra penz fog kerulni.

Arrol van szo, hogy aki ezt a levelet irta, az visszakuldi neked a penzedet es a Paypaltol fuggoen ez 3 hetbe is beletelhet, mire a penzt visszakapod.

(ugyanis 2 modja van, hogy a Paypalra visszakapod a penzed:

1. ha paypal egyenleget hasznaltal a fizeteshez, akkor a penzt azonnal visszakapod

2. ha a bankkartyadrol vagy bankszamladrol vette le a penzt a paypal es ugy fizettel, akkor az tovabb fog tartani.)

A level iroja arra ker, hogy ha meg 4 het utan sem kaptad vissza a penzed (ellenorizd a bankkartyad es a bankszamlad is, hgoy tenyleg nincs ott a zse), akkor vedd fel a kapcsolatot a Paypal supporttal.


Vilagos?

2012. jún. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szóval, most ezt írták, ha jól értettem, h. 3-4 hét múlva kerül a neo számlámra a su-su: Rosszul erted. A neobuxon NEM lesz penz, a zset visszakuldek!
2012. jún. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a fordítást.

Majd megpróbálom kinyomozni, miért nem fogadták el a befizetést.

Üdv

zsizsi

2012. jún. 28. 08:23
 10/10 A kérdező kommentje:

Végül is rendeződött a dolog, neobux valóban visszaküldte a goldenre befizetett pénzemet, hogy miért azt nem tudom, de az is biztos, h. a bank nem küldött erről sms-t, pedig ezért a szolgáltatásért külön fizetek. Végül személyesen nyomoztam ki, azt mondták ezért-azért, néha előfordul, h. nem értesítenek?

Aztán most egyelőre visszaforgatok, a nagy 0-ról haladok előre, és meglátom, mikor próbálom meg újra ezt a gold tagságot....De a cég azért korrekt lehet.

Sajna nem tudok angolul, így azt, h. miért küldték vissza, nem tudom. Majd rájövök..

zsizsi

2012. okt. 13. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!