Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen járadékot segélyt+támog...

Milyen járadékot segélyt+támogatást kérhetünk ha?

Figyelt kérdés

Édesapám 8 éve nyugdíjas,nem öregségi nyugdíjba ment el,hanem rokkantba,de már betöltötte azóta a nyugdíjkorhatárt,ezért átminősítették (saját jogán nyugdíjas)

Mind2 forgója(csípőizület) műtétre szorul,mind2 szeme(szürke hályog miatt) műtétre szorul,gyakorlatilag szinte mozgásképtelen.

Édesanyám hónapos munkaszerződésekkel van bejelentve évek óta,pár hete történt egy baleset ami miatt kiesett több hétre a munkából,így elbocsátották.Mellékesen neki gerincsérve van 2 helyen,de nem százalékolják le mert nincs folyamatos munkaviszonya...+ csak 17 év bejelentett munkaviszonya van,mert ő még abban a rendszerben volt amikor ránk gyerekekre nem járt anyasági+gyes,gyed

Én nappali tagozaton tanulok és tartósan beteg vagyok (asztma)

Ezeket azért írtam hogy ebből következik h a havi jövedelmünk így hogy anyukám nem dolgozik összesen 120.000FT,de e mellett van 50.000FT-os hitelünk,elég nehezen lehet belőle kijönni...

Valamilyen állami juttatásra tarthatunk igényt?

Mozgáskorlátozott igazolványt válthatunk?



2012. jún. 25. 14:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!