Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet shortolni görög részvény...

Lehet shortolni görög részvényeket?

Figyelt kérdés

demo számlán próbálgatom a szárnyaimat, és sikeresen shortoltam pár görög részvényt az elmúlt pár napban, de úgy hallottam, hogy lehet, hogy ezt csak demó számlán tudom megcsinálni görögország helyzete miatt, valódi pénzben ugyanis lehet, hogy tiltva van a shortolás ezekre a részvényekre. ez igaz? valamint hol tudok ennek utánanézni?

köszönöm



2012. jún. 27. 14:57
 1/1 anonim ***** válasza:
90%
Általában ami működik demóban, működik valós számlán is (max bizonyos feltételekkel). Kérdezd meg a brókeredet erről! Meg alapjában véve mindenről inkább őt, mint itt a GYK nagytudású népét.:) Mégiscsak pénzről van szó.
2012. jún. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!