Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki? Jafo illetva tenyi...

Valaki? Jafo illetva tenyi munyi diákmunkát vállal válaszolna?

Figyelt kérdés
Nálatok hogy van a fizetés?
2012. júl. 4. 08:04
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Teljesítménybéres, azt mondják olyan 5-600 huf órabér körül mozog, de ha gyors vagy lehet 700 is elvileg...
2012. júl. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
vagy ha össze vissza vannak a papírok, önhibádon kívül, akkor meg csak szívsz vele és még annyit sem kapsz...
2012. júl. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
és ti hol dolgoztok?melyik városban? megtudnátok mondani, h mennyit kaptok rögzítésért, meg revidiálásért, mert kaváncsi vagyok, hogy más városokban mennyit adnak érte.
2012. júl. 16. 17:20
 4/35 anonim válasza:
szerintem mindenhol ugyanannyit, mivel ez egységes. én kevésnek tartom, vagy legalább is nem teljesítménybe adtam volna ezt munkának...
2012. júl. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

igen, én is kevesellem, lehetett volna kicsit többet is adni egy okmányszegmensért, főleg revidiálásnál.

De légyszi, nálatok mennyi az az annyi per szegmens/sor?

kiváncsi vagyok, hogy egységes-e.

2012. júl. 16. 20:47
 6/35 anonim ***** válasza:
Erre én is nagyon kíváncsi lennék...holnap kezdek az onyf-ben!
2012. júl. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim válasza:
Hát nem tudom hogy látjátok, de én úgy, hogy ezt nevezik kihasználásnak. Mivel hiába van meg a beígért "álom órabér" :D az semmit sem fog érni. mivel olyan kevés lesz. ezt a munkát nem teljesítménybe kellett ovlna csinálni... én nagyon fel vagyok háborodva
2012. júl. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim válasza:
te amúgy mióta csinálod? mert én 2 napja+ ugye amit lehetett gyakorolni, dehát persze, hogy mindig van kérdés...
2012. júl. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Nálatok is 8ft egy jafo 2-es jegyzék? amiből ugye még levonnak... Nem tudja valaki, hogy ellenőri jegyzőkönyvért mennyit fizetnek? vagy megállapodásért?
2012. júl. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:

ma megkaptuk a statot, ilyent, hogy ellenőri jegyzőkönyv, azt sem tudtuk hogy mi az és nem is tudjuk. jó volt az oktatás meglátszik :/ a pirossal javított okmányszegmenst sem írta be senki, konkrétan azt sem tudtuk, hogy kell és azt sem hogy mit kéne oda írni és hogy... nem rögzített okmányszegmensről nem is beszélve. nekünk ezekről nem beszéltek az oktatáson.

ha van kis időd, írj üzenetet. köszönöm

2012. júl. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!