Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha ügyvédbojtárhoz megyek,...

Ha ügyvédbojtárhoz megyek, akkor annak is kell fizetnem fix díjat?

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Ügyvédjelölt önállóan nem járhat el, tehát nem mehetsz hozzá, legfeljebb akkor tárgyalhatsz vele, ha a principálisát (az ügyvédet) bízod meg, és az ügyvéd meghatalmazza őt az eljárásra.

És természetesen ilyenkor is ugyanannyi az ügyvédi munkadíj, mint egyébként.


Egy ügyvédjelölt

2012. júl. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azóta egyébként utánajártam,vettem a bátorságot,felhívtam az illetőt és megkérdeztem Tőle. Szokott egyébként ügyfélfogadást tartani,amiről hallottam,hogy ingyenes,csak a biztonság kedvéért szerettem volna biztosra menni. Azt mondta,hogy az első alkalom ingyenes Nála(mivel ez "csak" tanácsadás) és azt mondta,hogy a továbbiakat megbeszéljük.
2012. júl. 5. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!