Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Eladtam a bluetooth headsetem...

Eladtam a bluetooth headsetem és most feljelentéssel fenyeget, aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

Eladtam a bluetooth headsetem (használt volt) és most akinek eladtam azzal fenyeget hogy feljelent, stb. 5000 ft-ról van szó?

Félnem kéne?


2012. júl. 5. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
attól fügb miért akar feljelenteni. Ha megverted megerőszakoltad igen. Szóval miért akar?
2012. júl. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha hibás/törött és te úgy hirdetted meg, hogy kitűnő állapotban van, akkor félhetsz
2012. júl. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de ilyenkor általában megállapodás szokott lenni, hogy te vissza veszed a terméket és a pénzt vissza adod plusz az egyéb költségeket is te vállalod, ha nem tesz feljelentést ellened
2012. júl. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A headset tökéletes volt 1 karc nincs rajta, csak 2-3 óra alatt lemerül az aksija(persze állandó telefonálás alatt), de ez érthetö 1,5 év után! Újan 5 órát bír max! Én leírtam a hírdetésbe hogy nem is volt használva,( ez így is volt, ezért nem is karcos) csak hát nem lett használva ezért az aksi gyengült! De ez benne volt a hírdetésbe hogy nem volt használva, és végig 1 éven keresztül csak a dobozában volt!

Én azt adtam el amit hírdettem és olyan állapotban amilyenbe hírdettem?

És akkor erre olyan smseket kapok töle hogy gerinctelen vagyok, stb!

Ugyan miért is?

2012. júl. 6. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!