Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SZÉP kártya - szabadidő, mire...

SZÉP kártya - szabadidő, mire használható?

Figyelt kérdés

Szeretnénk felhasználni a SZÉP kártyán belül a szabadidőre elkülönített összegünket, de múltkor is ráfáztunk, mert az OTP oldalán (otpszepkartya.hu) olyan helyet adtak meg, ahol mégsem fogadták el...

Van ötletetek, hogy BP-n és környékén hol tudnánk sportra, kirándulásra, strandra, egyéb belépőkre felhasználni?

Esetleg ha tudtok írjatok olyan honlapot, ami megbízható, és olyan helyeket ír, ahol tényleg elfogadják.


2012. júl. 10. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:

otpszépr kártya honlapján amit találsz és tetszik,irsz nekik emailt,hogy tényleg fizethetsz e ezzel.


Én most szállást fogok vele fizetni,megkérdeztem előre emailben hogy tényleg tudok-e fizetni szabadidő alszámlán levővel.

2012. júl. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez eszembe juthatott volna... KÖSZI! :)
2012. júl. 11. 15:11
 3/3 anonim ***** válasza:

első vagyok még:


és én biztonság kedvéért viszem magammal a kinyomtatott emailes válaszukat is,nehogy meggondolják magukat:)

2012. júl. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!