Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán vettem vmit 6000...

Vaterán vettem vmit 6000 ft-ért, elutaltam, de nem küldi az eladó és nem tudok vele azóta kapcsolatba lépni. Érdemes feljelentést tennem?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad már telefonon is elérni? Küldj neki egy levelet, amibe beleírod másolatba a biztonsag@allegroup.hu email címet, ezzel megy a vatera/teszvesz üzemeltetőknek is a levél. Abban leírod a panaszod, egy végső határidőt adsz neki, amíg küldje el a terméket vagy utalja vissza a vételárat, de legalábbis feladóvevénnyel tájékoztasson a feladás tényéről. Remélem nem sima levélként kérted ugye? A levélben említsd meg,hogy a végső határidő lejárta után feljelented a rendőrségen, ezt tedd is meg, mert foglalkozniuk kell vele. A Vatera minden adatot kiszolgáltat a hatóságoknak, tehát lesz bünti, mert nem ismeretlen az "elkövető". Azt mondja a vatera, egy ilyen levél általában önmagában is elég ahhoz, hogy a másik fél rendezze az elmaradást. Voltak értékelései az eladónak? Milyenek?
2012. júl. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most írt smst hogy hétfőn feladja a csomagot, ha nem teszi akkor amit írtál, köszönöm szépen!!!
2012. júl. 13. 13:51
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérd tőle még aznapra a feladóvevényt bescannelve!
2012. júl. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!