Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az Aegon nyugdíjpénztár...

Az Aegon nyugdíjpénztár állítólag megszűnőben van, de nem találok róla friss infót. Át kell mennem másik pénztárba, vagy egyelőre rendeződött a helyzet?

Figyelt kérdés

És egyáltalán van hova, mnyp-hoz átmenni, vagy már csak önkéntes pénztárhoz lehet?

Köszönöm!



2012. júl. 13. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ABEGON-os voltam,de nekem küldtek értesítőt,hogy megszűnik és adtak lehetőséget arra is,hogy átmenjek másik magánny.pénztárhoz.Erről nyilatkozni kell hozzájuk levélben,és nyomtatványon egyaránt .A nyomtatvány letölthető a weblapjukról.Én az államiba mentem vissza
2012. júl. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! :)
2012. júl. 13. 14:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is Aegonos voltam és hasonlóan kaptam a tájékoztatót. Viszont ha eddig megtartottad a pénztáradat, miért mennél vissza most államiba?? Kinézel magadnak egy másikat és átmész. Én Szövetséget (volt Allianz) választottam, ők tuti fenn akarnak maradni! Kitöltöd az átlépő-belépő nyilatkozatot és beviszed/küldöd az új pénztárba. Feltéve, hogy az Aegon nem szűnt már meg és léptetett vissza automatikusan az államiba...
2012. júl. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az Aegon egyenlegem még látszik az oldalukon, a megszűnésről meg értesíteniük kellene, gondolom. De ezek szerint akkor valóban kivonulnak az országból? Ja, és az Allianz-nál önkéntes nyugdíjpénztárhoz mentél? Egyáltalán létezik még másmilyen magánnyugdíjpénztár?


Nincs egy olyan oldal, ahol a még élő pénztárak fel vannak sorolva?


Amúgy köszönöm a választ. :)

2012. júl. 14. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!