Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha átutalok a bankszámlámról...

Ha átutalok a bankszámlámról pénzt a Paypal számlámra, annak van valamilyen díja?

Figyelt kérdés
És ha igen mennyi?

2012. júl. 17. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért kellene a bankszámládról átutalni a PayPal számládra?!...


Ha vásárolni akarsz valamit a PayPal számlád segítségével, akkor majd a PayPal közvetlenül levonja a vásárlás összegét a bankszámládról és KÉSZ!...

Nem kell pénzt töltened a PayPal számládra!!!...

2012. júl. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mert azt hittem, hogy ahhoz hogy vásárolni tudjak Ebay-en USD-ban kell lennie mindenképpen a pénznek:/ Már küldtem rá kb 1000 forintot, amit át is váltottam.

De akkor, ha 0 forint van rajta akkor is automatikusan leveszi a bankszámlámról a megfelelő összeget vásárláskor és át is váltja magának?

2012. júl. 17. 22:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Bankkártyáról tud terhelni a paypal, ha fedezetlen a számla. Bankszámláról nem tud "levonni". De ha van hozzárendelt bankkártyád, akkor arról tud levonni, ha nincs kellő fedezet.
2012. júl. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bankszámláról nem tud "levonni" - ez igy ebben a formaban nem igaz.

En hozzaadtam a bankszamlamat a paypalhoz, majd a bankkartyamat is, amit aktivaltam, tovabba hozzaadtam egy hitelkartyat is.

Amikor a Paypallal fizetek (pl eBayen) akkkor ugye megnyilik a Paypal es ott kivalaszthatom, hogy mit akarok, a Paypal honnan vegye le a penzt, a bankszamlamrol vagy a hitelkartyarol. A bankKartyahoz nem is nyul.

Az elso jol irta, nem kell penzt tenned a Paypal szamladra. A Paypal majd a dollarnak megfelelo forintot von le a szamladrol.

Ha mindenaron penzt akarsz toltogetni a Paypal szamladra a bankszamladrol annak NINCS koltsege, ingyenes :)

2012. júl. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor minek van olyan funkciója, hogy át tudjam rá küldeni a pénzt? Azt hittem azért, mert így biztonságosabb..
2012. júl. 21. 22:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor minek van olyan funkciója, hogy át tudjam rá küldeni a pénzt? Azt hittem azért, mert így biztonságosabb..


A paypal biztonsagos ugy ahogy van, az a funkcio nem azert van mert biztonsagosabb.


Pl kapsz nagyitol ajandekba penzt, es azt mindenkepp magadra akarod elkolteni. Viszont a bankszamlad, amivel a PP ossze van kapcsolva, peldaul arrol mas fizetesek is vannak, villany, telefonszamla stb. Vagy a csaladban masnak is van hozzaferese, es ha nem akarod, hogy a nagyitol kapott penz elkoltodjon valami/valaki masra, akkor feltoltod a penzt a PP szamladra es majd egyszer valamikor elkoltod pl egy eBayes vasarlas soran, viszont igy tudod, h a nagyi penzehez senki nem nyul. Igy erthetobb?

2012. júl. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Így már igen és hogy leírtad logikus is:)
2012. júl. 23. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!