Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Akkor adjam meg a bankszámlasz...

Akkor adjam meg a bankszámlaszámomat? Beregisztráltam a vaterára és azt írja hogy nem ellenőrzött vásárló és fent írja hogy meg kell andom a bankszámlaszámomat ahoz hogy megkapjam az eladói jogosultságot plusz hogy termékeket tölthessek fel.

Figyelt kérdés
De pl mikor tesóm regisztrált be kb egy éve nem kérte a bankszámlaszámot és mégis ellenőrzött vásárló lett. Akkor nekem miért csinálja ezt? Plusz valaki tudna segíteni a postázásban? Személyes átvétel és elővétel lehetséges. Sok helyen látom kiírva hogy mennyi a postaköltség. Azt honnan tudják? Fent van a neten? Úgy értem hogy ugye mikor megy a postára a becsomagolt tárggyal megmérik hogy mennyi. De amíg ez nem történik meg honnan lehet tudni? Persze addig nem teszek fel semmit se amíg nem tudok mindent ami ehhez kell.

2012. júl. 20. 16:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Először ezt olvasd el:

[link]

Itt leírja milyen előnyökkel jár,ha valaki teljes jogú(ellenőrzött)felhasználó.

Ha ezt a státuszt választod,akkor megadod a számlaszámod,ezt a Vatera leellenőrzi,tehát,hogy valóban létezik és te vagy a tulajdonosa,ezt úgy teszik,hogy 100Ft-ot át kell utalnod a számládról a Vaterának,a jól emlékszem Allegroup.hu kft-nek kell utalni,de ezt a levélben leírják pontosan,ez a pénz jóváírásra kerül az első sikeres vásárlás/eladás után,tehát nem a Vaterát gazdagítja :)


A postázás:amikor beállítod a szállítási módokat akkor van egy menüpont,hogy postai díjszabás erre rákattintasz és itt megtalálod az összes lehetőséget és annak árai,vagy rámész a posta.hu-ra és a díjszabásokat keresed:

[link]

2012. júl. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!