Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érdekelne, hogy ismeritek-e a...

Érdekelne, hogy ismeritek-e a Dotal Plus Hungary céget. / Bp. Révay u. l. /? A Metro újságban hirdetik magukat.

Figyelt kérdés

2012. júl. 21. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogyasztói csoport, olyan, mint a többi hasonló.
2012. júl. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

szia!

érdeklődnék hogy vettél e fel náluk pénzt és hogy sikerrel jártál e!!! köszönöm válaszod

2012. szept. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 sz atya válasza:
4 hónapja fizettünk be, 400 ezret, és azt mondták, 2 hét és kapunk 6 milliót, plusz fizettünk 5000 forintot, hogy sürgessék meg, aztán közölték hogy fizessük be a törlesztő részletet, és akkor utalnak, persze miután a közjegyzővel találkozunk, erre nem került sor, és pénzt sem kaptunk!!! Senkinek nem ajánlom!!!!! Csaló, rabló banda!!!!! Azt sem értem így hogy működhetnek!!!!! UNDORÍTÓ!!!
2012. nov. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Barbibaba 1982 válasza:

Én ma voltam bent az irodában!

Érdeklődésképpen fáradtam be hozzájuk.(persze tudtam,illetve sejtettem,hogy átverés az egész)

Közöltem,hogy 2.000.000 ft-ra lenne szükségem.Erre az öltönyös úriember válaszolt,hogy szerződéskötéskor fizessek be 124.000 ft-ot(gondoltam magamban:azt nem látod te meg),és tájékoztatott,hogy 2-4 héten belül átutalják a számlára az összeget(na gondoltam én meg azt nem látnám meg!!!!)

Látta rajtam,hogy agyafúrt vagyok,amit mondtam neki az pedig az,hogy előre én nem fizetek,majd csak akkor,ha megérkezik az összeg a számlámra!

Érdekes:telefonos érdeklődésemkor azt felelték,hogy előre semmit sem kell befizetni!MÉGIS KELL!!!!!!!!!!!

Egy csaló,pénzéhes bandáról van szó!!!!!!!!!!!!

Senkinek nem ajánlom,hogy ezekkel,vagy ezekhez hasonlókkal akár szóba is álljon!ÁTVERÉS!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ui:az irodában előttem egy hölgy várakozott,aki szerződéskötésre jött be hozzájuk!Hiába győzködtem,hogy át fogják rázni,ő mégis belement a játékba!!!Ha neki ennyi kidobó pénze van....Meg is érdemli,hogy becsapják!!!!

Mindenkinek további szép napot!

2012. nov. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 DeeJ válasza:

Sziasztok!

Mi is hitelt szerettünk volna felvenni ettől a cégtől, de most már tutira nem fogunk.

Az ajtójukon a Dotal Plus név is szerepel, de most már Life Organization Kft. néven futnak.

Legalábbis szerintem, de javítsatok ki, ha tévedek. Van vkinek vmi infója ezzel kapcsolatban? Mármint hogy uaz e a két cég?

Köszi előre is.

2012. nov. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szia szeretném meg kérdez aki írta hogy 6milliot akkart fel venni viszakapták a befizetett pénzt,vagy sikerült esetlehg.mert én is befizettem náluk pénzt sajnos.
2013. febr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!