Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha egy adott város munkanélkül...

Ha egy adott város munkanélküli központjába vagyok bejelentkezve, de el akarok költözni egy másik városba, akkor ott is igényelni tudom az aktív korúak ellátása utáni kérelmet?

Figyelt kérdés
Mármint a másik város polgármesteri hivatalától. Vagy ezt csak a mostani lakóhelyemen tehetem meg? Csak ideiglenesen akarok elköltözni, és viszonylag hosszú időre tervezem....
2009. júl. 15. 10:13
 1/1 anonim ***** válasza:
80%
Én annak idején vidéki munkaügyi központban kaptam a segélyt.Ideiglenesen fel költöztem Pestre,mivel az állandó bejelentett lakcímem nem változott továbbra is le kellett járnom minden hónapban vidékre...De havonta 1x ezt ki lehetett bírni...De ez jó pár éve volt,lehet,hogy azóta másképp van..Talán meg kéne kérdezned bent a munkaügyi központnál...
2009. júl. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!