Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi szabadság jár nekem ha...

Mennyi szabadság jár nekem ha 32 éves vagyok és van egy 3 éves saját gyermekem és egy 18 éves nevelt gyermekem, aki még nappali tagozaton tanul?

Figyelt kérdés
Tavaly szeptember óta van közalkalmazotti munkaviszonyom,de előtte is volt munkahelyem.(Bár ez lehet,hogy nem is számít most)Alap szabadságot 21 napot kaptam,majd a két gyerekre 4 napot,amiből most kettőt elvett a főnököm,nekem azt mondta,azért mert már betöltötte a 16.életévét és utána nem jár,másnak meg azt mondta,hogy azért vette el mert nem a saját gyermekem.De a családi pótlékot és a családi kedvezményt én veszem rá igénybe.Akkor ez most,hogy van?Az alap szabim nem 23 lenne a korom miatt?Kérem segítsen aki tud! Köszönöm előre is! J.
2012. júl. 23. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:
2012. júl. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!