Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnék venni egy Apple...

Szeretnék venni egy Apple Macbookot?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy Apple Macbook-ot de saját erőmból kell megdolgoznom az áráért. Nem tudtok jó ötleteket hogy 16 évesen mivel kereshetnék pénzt? Nagyon fontos lenne ez nekem, mert nekem fontos ügy miatt kell pont apple-t vennem és nem mást!

Mivel kereshetnék 16 évesen, nem tudtok jó állásokat?

Vicceket mellőzni.. :)


Nagyon fontos!


2012. júl. 26. 21:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok
2012. júl. 26. 21:49
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Mi indokolja? Kötődik a munkádhoz, például szöveget, képet, videót, hangot szerkesztesz, vágsz, készítesz?


Mert ilyet az vesz, aki valamire használni is akarja. Ha csak netezni meg villogni, akkor nagy hülyeséget csinálsz, és itt is volt már ember aki erre rájött és hamar túl akart adni az igényeihez képest túlárazott játékszeren. Ez nem vicc, csak ha nem vagy tisztában ezekkel, akkor lehet százezreket dobsz ki egy olyan gépre, aminek soha nem használnád ki a lényegét.

2012. júl. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Figyelj, nekem meg van indokolva hogy miért kell. Nekem ez nem játékszer hanem ahova fogok menni és amit én azzal akarok csinálni ahhoz ez feltétlenül kell. Komoly céljaim vannak és ezt a kis gépet meg kell hozzá szereznem.
2012. júl. 26. 22:01
 4/8 anonim ***** válasza:
mik azok a komoly célok?
2012. júl. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Neked kellene utánanézn, milyen állást tudnál vállalni. Amúgy a MacBook elég drága, és nem tudom, mire használnád, de esélyes, hogy egy másik gép is el tudná látni a feladatot.
2012. júl. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de 16 évesen kb. 1 éve lesz mire ezt megkeresed.
2012. júl. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Multigod97 válasza:
Én apámnak dolgozok gépen. Valami hasonlót keress te is. Kb 3-4 napért kapok 15 ezret. És Retinás MacbookPro-ra gyűjtök 490 ezer. Te mit akarsz venni?
2012. júl. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ez az egész kérdés egy vicc... ugyanakkor nem iskola ez, ahol mindenáron okosabbnak kell lenni a kérdzőnél, és elmondani, hogy nem is az a célja, ami...

A kérdésre a válasz: Legálus munkávan 16 évesen mindenféle képzettség nélkü ... hát gyakorlatilag esélytelen vagy. Ezt biztosan észrevetted már te is, és ha itt megkérdezed, attól bizony még az maradsz. Sokszor diplomás emberek, a családjuk eltartására sem találnak olyan munkát, ami ennyit hoz pár hét alatt...

2012. júl. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!