Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egyetemista albérlő, hogyan...

Egyetemista albérlő, hogyan fizeti nyárra az albérletet, ha ugyan nem lakik ott, de a lakást fent akarja tartani?

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Kifizeti a tulajnak előre a lakbért vagy átutalja amikor esedékes. Esetleg megkéri, hogy addig fizesse ki a tulaj a számlákat és majd megadja ha újra ott lakik.
2012. júl. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az albérleti díjat is kifizeti? Mert én szeretném, ha nyáron nekem foglalva volna az albérlet és szeptemberben szeretnék ugyanoda visszamenni. De én úgy gondoltam, hogy ha nem vagyok ott, akkor nem is fizetek.
2012. júl. 27. 14:48
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Ha fent akarod tartani magadnak a lakást, akkor fizetned kell. Vagy hogy gondoltad, a két szép szemedért nem adja ki senki másnak?
2012. júl. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze ,hogy ki kell fizetni. Az nem éri meg a tulajdonosoknak,hogy hónapokig üresen áll a lakás,miközben ha te nem fizetsz 1-2 hét alatt találna albérlőt és az +3 havi bevétel neki.

ha te kifizeted nyárra is,a kutyát sem érdekli hol vagy,még mindig te laksz a lakásban amig perkálsz érte.

2012. júl. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. júl. 27. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!