Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Telefon vétel, reklamáció...

Telefon vétel, reklamáció meddig lehetséges, van ilyen egyáltalán?

Figyelt kérdés

A problémám,hogy ma eladtam egy Nokia e72 clone típusú telefont,az illető adott érte egy másik telefont és 5000Ft-ot.

Apródon hirdettem meg a telefont,de személyesen találkoztunk.Valós fényképeket raktam fel,és leírtam hogy clone telefon.

A vevő megnézte,azt mondta oké,meg is vette,majd 20perc múlva hív hogy hát nem jó a kamerája mert lefagy vagy mi,és nem nagyon veszi a térerőt. Ha nem fizetem vissza a pénzt meg a telefont akkor rendőrségre megy vele és feljelent.

na most van ez a 8 napos dolog,hogy ennyi ideje van visszakérni a pénzt meg hasonló.

De ha helyben nézi meg,vizsgálja át,és azt mondja rendben van kell neki ki is fizeti,van erre lehetősége hogy csak így felhívjon és ha nem fizetem vissza a pénzt meg a telefont feljentsen?


A válaszokat előre is nagyon köszönöm!


2012. júl. 27. 14:28
 1/1 anonim válasza:
Ha nem írtad, hogy adsz rá garanciát, akkor nem kell csinálnod semmit. Kivéve, ha írtad, hogy a telefon hibátlan állapotú, mert akkor félrevezeted a vásárlót. A 8 napos elállási jog hivatalos Webshop-okra vonatkozik.
2012. júl. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!