Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltél már valamit Tv-n...

Rendeltél már valamit Tv-n vagy Interneten keresztül?

Figyelt kérdés
Én Tv-n keresztül Pro V gyalut ami 2hétig birta :(
2009. júl. 16. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én lengyelből rendeltem egy pillangókést az egyik lengyel haverom házába,amit utána ő elhozott nekem.
2009. júl. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, horgászcikkeket rendszeresen rendelünk. Eddig mindig pontosan hozta a futár. Egyszer elromlott valami szerkenyű, visszaküldtük és kaptunk helyette egy másikat. Plusz szállítási költség nélkül. Parfűmöt is rendeltem már. Jóval olcsóbb, mint a szaküzletekben. Ezeket internet áruházaktól rendeltük. TV-ből nem mernék...
2009. júl. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A parfümöt mi is úgy szoktuk, hogy a boltban kiválasztjuk melyiket, és a neten megrendeljük
2009. júl. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Konyveket szoktam rendszeresen rendelni az interneten.
2009. júl. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg mindent. Ha valamit akarunk akkor megnézzük a boltban, és az interneten ha jobb ára van onnan rendeljük. Pl fényképezö, dvd lejátszó, telefon. Ruhákat is mivel nálunk ingyenes a vissza küldés, így álltaában egy ruhábol egyszerre rendelek több szint és több méretet, ezek után azt tartom meg ami tényleg jó és tetszik a többit vissza küldöm, és azt fizetem ki amit megtartottam. Rendeltünk már órát, elektromos képkeretet, játékokat rengeteget, könyvet többször. Konyhai cuccokat. Ebayen is vásárolunk meg üzletektöl.Mindig olyan helyröl ami megbizható és jó ára van. A neten sokszor olcsobbak a terméke, és még sok sok kedveznményes bont lehet találni amivel még olcsobb.
2009. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pl. a laptopot, amiről most írok neten rendeltem.
2009. júl. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én már évek óta szinte mindent a neten rendelek meg... :D

Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak!


Műszaki cuccokat (transzmitter, mp3/mp4 lejátszó, monitor, nyomtató, telefon, ventilátor, mikrohullámú sütőt, hűtőszekrény), könyveket, tankönyveket, DVD-filmeket, kozmetikai szereket, vitaminokat, táplálékkiegészítő tablettákat, ruhanemű, ágynemű, mosópor, élelmiszer (a GRoby-tól minden házhoz rendelhető), napi ebédünk és vacsoránk (ebédfutárral olcsóbb, mintha naponta bevásárolnék, főzögetnék), szóval szinte mindent...


De rendeltem már mozijegyet is, színházjegyet is, sokkal kényelmesebb, mint sorbaállni a jegyért, amiért előbb még oda is kellene caplatni, hogy legyen helyünk egy filmre, amire hamar elfogynak a jegyek.


Repülőjegyet, szállodai szobákat is a neten szoktunk rendelni : akár Londonról, akár Egyiptomról volt szó, remekül működik a dolog!


Gyakran rendelek az USA-ból vitaminokat, táplálékkiegészítő tablettákat, általában 3 hét alatt érkezik meg a csomag.

Rendeltem már HongKong-ból is kozmetikai készítményeket, ez a csomag 6 nap múlva érkezett meg. :D


Rendszeresen vásárolok a Vaterán, TeszVeszen, ha elég körültekintő vagyok, akkor jó termékekhez lehet jutni...


A webáruházakkal elégedett vagyok, eddig még soha nem csaptak be semmivel, 1-3 napon belül általában megkapom a megrendelt cuccokat.


TV-shopokkal kapcsolatban fenntartásaim vannak : szerintem ezek a termékek általában silány minőségűek, de biztosan többszörös áron adják, mint kellene!

Kis keresgéléssel ugyanaz a termék más boltokban jóval olcsóbban megkapható!!! (Ugyanez a V-gyalu máshol 1-2ezer Ft.) TV-shopból ezért nem rendelek, mert ugyanazokat a cuccokat mindig megtalálom a neten más boltokban sokkal olcsóbban.

2009. júl. 17. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És ezen a GRoby-n mennyi a postaköltség vidékre?
2009. júl. 17. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Interneten keresztül rendeltem már (magunknak és ismerőseimnek) könyvet, nyomtatót, nyomtató patront, fényképezőgépet, villanyboylert, kontaktlencsét és hozzá folyadékot. Sokkal olcsóbban jutottam hozzá, mint a környékbeli boltokban. A boylert pl ingyen kiszállították, amúgy pedig ki tudja menniért vitték volna ki annak, akinek rendeltem (errefelé a legolcsóbb szállítási díj 2500 Ft, községen belül)
2009. júl. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

03:01-nek


[link]


Úgy látom a weboldalukon, hogy vidékre egységesen 1600 Ft a futárszolgálat. (120 Bp-környéki településre)

javascript:popUP('/info.big?p=transit_cost', '450', '400', '1')


Bp-en az EXPRESSZ kiszállítás (24 órán belül) szintén 1600 Ft, a NORMÁL kiszállítás (kb. 48 órán belül) 960 Ft.


A szállítási díjjal együtt is nagyon megéri, mert a GRoby amúgy is elég olcsó bolt, nem kell félnapot bevásárlással töltögetni, nem kell cipekedni (mindent a konyhádban tesznek le)... :D


Havonta 1-2 alkalommal rendelek, el sem tudom mondani, mennyi időt és fáradságot tudok így megspórolni!

Egyszerre 40-60 palack üdítőt, 30-40 palack ásványvizet szoktam rendelni, beleszakadnék, mire ennyi cuccot hazacipelnék a boltból és felkínlódnám a 4.emeletre!

Mosóporok, öblítők, W.C. papír, minden házhoz jön. :D


Kb. félóra, míg kényelmesen kiválasztom a cuccot a neten, és 15-20 perc, míg átveszem a szállítás napján.


És mindent abszolút frissen szállítanak : a joghurtokat, sajtot, tojást, hűtött termékeket a hűtőtáskában szállítják az ajtómig!


Le sem tudom írni, mekkora könnyebbség pl. ünnepek előtt 10 perc alatt átvennem az egész ünnepi bevásárlásomat, amíg mások félnapokat tipródnak a boltokban, cipekednek haza több fordulóval... :]

2009. júl. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!