Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudom meg, hogy a...

Hogyan tudom meg, hogy a nyugdíjamból milyen összegű és időtartamú letiltásokat/levonásokat eszközölnek?

Figyelt kérdés
A nyugdíjam 50%-át levonják. Nyilván küldtek annak idején értesítést, de van három macskánk, kettő a külön helyiségben lévő macskaalmos ládákban végzi a dolgát, da a harmadik olyan neveletlen, szeszélyes jószág, hogy alkalomszerűen összehugyál mindent. Valószínű hogy az értesítések is hasonló sorsra jutottak, én meg elégettem a kazánban. Hiába rakom el a szekrénybe az írományokat, képesek kinyitni a mágnes rögzítővel felszerelt szekrényajtót, ráadásúl felűlről a szekrény tetejéről, és bebújnak. Úgy látszik rájuk nem vonatkozik a gravitáció.

2012. júl. 28. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
Ha a nyugdíjad 50%-át levonják, akkor azt nem egy darab cetliben fogod megkapni, hanem hivatalos levelet kapsz róla, amit alá kell írnod.
2012. júl. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írsz a nyugdíjfolyósítónak és megkérdezed.
2012. júl. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!