Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Te hogyan döntenél a helyemben...

Te hogyan döntenél a helyemben? (Magyarország vagy Svédország)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg kint dolgozom Svédországban (takarító), csak a nyárra jöttem ki dolgozni a szüleimmel az egyik ismerősünkhöz. A magyar főnök meg felajánlotta nekem, hogy maradhatok kint melózni, de a jogsit feltétlenül megcsinálnom, plusz nyelviskolában a nyelvet meg kell tanulnom.

De hát minden hibája és problémája ellenére hiányzik Magyarország, szívem szerint otthon élnék, és dolgoznék, csak hát nem találtam munkát otthon sajnos, ezért is jöttem ki.


Amúgy 24 és fél éves vagyok, és most fejeztem be a főiskolát, jelenleg az angol nyelvvel boldogulok itt kint.

Továbbá lenne hol laknom, és lenne kire számítanom az ismerősünknek köszönhetően, szóval jobb helyzetben vagyok ilyen szempontból, mint mások akik egy batyuval neki vágnak a világnak. Én még nem tudtam sajnos eldönteni. :S


Szóval ti mit gondoltok?


2012. júl. 29. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak arra szavaznék hogy maradjál kint, csinálhatnál egy msc-t kint, és akkor tudnál egy nagyon jó kis karriert építeni, itthon nem igazán van lehetőség, meg amit itthon 5 év tapasztalattal egy manageri állásban keresel, azt szerintem most bőven megkeresed + szállás konkrétan marha jó helyzetből indulsz, én is lépek jövőre miután megcsináltam a diplomámat, és egy külföldi egyetemen folytatom tovább a tanulást mert ami itthon van nem állapot:(
2012. júl. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány koronát keresel havonta?
2012. júl. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Maradj kinn, nagybátyám 8 éve ment ki és kivitte az egész családját.

A honvágy egy idő után elmúlik

2012. júl. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!